Time поєднав для обкладинки обличчя Путіна та Трампа

Time поєднав для обкладинки обличчя Путіна та Трампа

17:24,
19 Липня 2018
2590

Time поєднав для обкладинки обличчя Путіна та Трампа

17:24,
19 Липня 2018
2590
Time поєднав для обкладинки обличчя Путіна та Трампа
Time поєднав для обкладинки обличчя Путіна та Трампа
Автори:
Американський журнал Time вийде з обкладинкою, для якої мисткиня Ненсі Бурсон (Nancy Burson) поєднала риси облич президента США Дональда Трампа та президента Росії Володимира Путіна.

Таку обкладинку матиме номер за 30 липня, повідомило видання.

«На перший погляд, людина на обкладинці може видатися знайомою: вона була створена шляхом трансформації фотографій двох найбільш впізнаваних людей у ​​світі – Дональда Трампа та Володимира Путіна. Метою було показати цей конкретний момент у зовнішній політиці США й після нещодавньої зустрічі цієї пари в Гельсінкі у Фінляндії», — йдеться в публікації Time  про обкладинку.

Ключовий матеріал для номера підготував головний кореспондент журналу у Білому домі Брайан Беннет (Brian Bennett). Він називається «Саміт кризи».

«За півтора року керування країною, таємнича спорідненість Трампа з Путіним досі не пояснена. Близькі до Трампа люди кажуть, що його ображають закиди про російське втручання Росії у вибори, які підривають його перемогу. Він не може визнати факт, що Росія намагалася втручатися у виборах – незалежно від того, чи вплинуло це на їх результат. Ці люди кажуть, що він дивиться на цю проблему лише крізь політичну призму, і нездатний або не хоче розмежувати питання про те, була його кампанія в змові з Росією – що він заперечує – і чи чинила Росія спроби вплинути на вибори», – цитує його статтю журнал.

Видання також розповіло, що мисткиня Ненсі Бурсон ще 30 років тому разом з науковцями з МІТ працювала над трансформацією зображень, що призвело до розробки технологій комп’ютерних ефектів.

«Я хотіла створити відповіді на питання, які ніхто не ставив. Як би це виглядало, якби ви поєднали шість чоловіків і шість жінок разом?», – каже пані Бурсон. Ця її робота з поєднання 12 портретів увійшла в список 100 найважливіших документальних фотографій усіх часів за версією Time. 

Ненсі Бурсон стала відомою зокрема й завдяки розробці методики створення зображень осіб, які показують, як вони виглядали б через роки. Її використовує ФБР для пошуку зниклих дітей. Найвідомішою такою роботою Ненсі Бурсон є зображення викраденого в шестирічному віці Етана Паца, яка була на шпальті The New York Post у 1985 році. 

Мисткиня каже, що своєю останньою роботою хотіла допомогти читачам «зупинитися і подумати» про подібність цих двох політичних лідерів.

«Я завжди займалася тим, що дозволяло людям подивитися на певні речі по-іншому. Я думаю, що найкраще мистецтво може змінити сприйняття людьми власного бачення того, якими людьми вони є. Мистецтво робить усе можливим і поза його межами», – каже вона.

Нагадаємо, в лютому журнал Wired помістив на обкладинку малюнок засновника Facebook Марка Цукерберга, якому художник «домалював» сліди побиття. Такою ілюстрацією редаккція розповіла про непростий період в житті американської компанії.

А квітневий випуск американського журналу New York Magazine вийшов з фотографією Дональда Трампа зі свинячим рилом замість носа.

time.com
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2022 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду