«Большой город» анонсував редизайн сайту, зробивши його основною платформою видання

00:00,
28 Вересня 2011
540

«Большой город» анонсував редизайн сайту, зробивши його основною платформою видання

00:00,
28 Вересня 2011
540
«Большой город» анонсував редизайн сайту, зробивши його основною платформою видання
Російський журнал «Большой город» здійснив редизайн своєї електронної версії, продовжуючи втілювати у життя стратегію позиціонування сайту – як основної платформи видання, і паперової версії – як допоміжної. Про перезапуск сайту редакція повідомила на своїй сторінці у Facebook.

«Большой Город» (головний редактор Філіп Дзядко) разом з порталом Slon.ru і телеканалом  ДОЖДЬ входить у медіахолдинг «Дождь» Наталі Синдєєвої.

Раніше замголовреду «Большого Города» Катя Кронгауз, відвідавши студію телеканалу ДОЖДЬ, розповіла, що у епоху кризи традиційних медіа, паперові видання повинні йти на експерименти, для того, щоб досягати успіху зокрема, фінансового.

Спираючись на цю стратегію, редакція БГ  у останньому номері  журналу вирішила повністю відмовивитись від рубрик і присвятити його аналізу московських типажів.

Кронгауз також відзначила, що основною платформою для «Большого города» стане саме сайт, а у журналі з’являтиметься тількі те, що краще читати на папері.

«На папері ми намагатимемось робити тількі те, що повинно бути на папері. На папері буде з’являтися лише те, що важливо тримати в руках. Історії, які важливо роздивлятися, перелистувати, вдивлятися, якісь великі тексти, які можна читати в інтернеті – але зручніше читати на папері», – зауважила Кронгауз.

Інтерв’ю з Катєю Кронгауз стосовно її поглядів на нові медіаформати – тут.

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
БГ
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду