Discovery відкрив офіційний сайт в українському інтернет-сегменті

00:00,
26 Грудня 2011
4546

Discovery відкрив офіційний сайт в українському інтернет-сегменті

00:00,
26 Грудня 2011
4546
Discovery відкрив офіційний сайт в українському інтернет-сегменті
Локальні сайти телеканалу Discovery Channel запущено у багатьох країнах світу, а відтепер у каналу з’явилося представництво і в українському інтернеті. Новий сайт надає можливість дізнаватися новини, ознайомлюватися із анонсом програм, а також дізнатися, яким чином можна підключитися до Discovery в Україні.

У розділі «Відео» нового сайту www.discoverychannel.ua є можливість ознайомитися з роликами програм, які йдуть у ефірі, а також анонсами майбутніх прем’єр. У розділі «Телешоу» розміщено додаткові матеріали про ведучих та героїв програм, а ще можна подивитися, що відбувається «за кадром».

Також для тих, хто тільки планує ознайомитися з Discovery, на сайті створено сторінку із переліком операторів, які включають канал до своїх пакетів.

Крім того, користувачі мають можливість поділитися відео у соціальних мережах, а на сайті розміщено профіль каналу у Facebook, де у режимі реального часу відображаються всі оновлення цієї сторінки.

Канал Discovery Channel входить у структуру медіагрупи Discovery Communications, разом із такими каналами як TLC, Animal Planet, Discovery Science та Discovery HD. У Центральній та Східній Європі, на Близькому Сході та у Африці здійснюють мовлення 10 каналів із профілю Discovery, які транслюють програми на 17 мовах і охоплюють аудиторію у 141 млн. людей з 105 країн. Мовлення Discovery Channel в Україні розпочалося з 2000-го року. З 2010-го року запущено окрему сітку мовлення для України, завдяки якій аудиторія отримала можливість дивитися улюблені програми у більш комфортний час.

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Podbean
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2022 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду