Журналісти НТВ залишають канал через конфлікт з керівництвом

00:00,
24 Квітня 2012
1165

Журналісти НТВ залишають канал через конфлікт з керівництвом

00:00,
24 Квітня 2012
1165
Журналісти НТВ залишають канал через конфлікт з керівництвом
НТВ залишає група журналістів і продюсерів, одна з причин − цензура, повідомляє російський Forbes із посиланням на працівників каналу, які висловили бажання залишитися неназваними.

«Група відомих журналістів НТВ залишає канал через конфлікт з його керівником Володимиром Кулістіковим і виявлень цензури, розповіли декілька співрозмовників в телекомпанії і підтвердив федеральний урядовець, який в курсі ситуації», − пише Forbes.

За словами останнього, конфлікт гендиректора з журналістами, серед яких відома телеведуча, автор документальних фільмів Катерина Гордєєва, шеф-редактор програми «Центральное телевидение» Олександр Уржанов і декілька інших співробітників, почався 12 квітня. У цей день директорський контракт Кулістікова був продовжений до 2016 року.

Співрозмовники на НТВ розповіли Forbes, що керівник каналу не став підписувати Гордєєвій, Уржанову і продюсеру «Центрального телевидения» Світлані Селін документи на щомісячну преміальну доплату (вона становить на каналі основну частину щомісячної зарплати, пояснюють джерела). Причини невиплати не пояснювалися, джерело називає це «примушенням до звільнення».

Гордєєва і Уржанов, з якими звʼязався Forbes, не коментують скорочення зарплати і своє майбутнє на каналі.

Втім, один зі співрозмовників розповідає, що причиною конфлікту стала не зарплата, а незадоволення Кулістікова деякими темами і сюжетами, які виходили в «Центральном телевидении» і «НТВшниках».

Як відзначає Forbes, ці програми стали хітами останнього телесезону і найбільш обʼєктивно серед інших інформаційно-аналітичних програм федеральних каналів висвітлювали акції опозиції на Болотній площі та проспекті Сахарова.

При цьому над програмами працювали представники команди, зібраної ще Леонідом Парфьоновим та Миколою Картозія для роботи над «Намедни».

Сам Кулістіков повідомив Forbes, що «поки з каналу ніхто не звільнявся»: «Всі працюють, принаймні до завершення їх трудових контрактів». Однак канал чекає «серйозна реорганізація» для утримання конкурентоспроможних позицій.

«Перед нами постали нові виклики, нам потрібні нові ідеї та нові люди», − відзначив Кулістіков.

Суть реорганізації він прокоментувати відмовився, зауваживши: «Все в новому сезоні».

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
НТВ
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2023 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду