Google формуватиме для користувачів особисту статистику

00:00,
29 Березня 2012
905

Google формуватиме для користувачів особисту статистику

00:00,
29 Березня 2012
905
Google формуватиме для користувачів особисту статистику
Звіти про активність в обліковому записі Google містять щомісячний підсумок активності в багатьох продуктах Google.

Завдяки звітам про активність в обліковому записі користувачі отримали можливість дізнатися, що відбувається у їхньому обліковому записі.

Наприклад, якщо мова йде про Gmail – кількість надісланих і отриманих листів, або частоту пошукових запитів у Google, чи кількість переглядів своїх відео на YouTube.

«Щомісяця у звіті про активність в обліковому записі збиратимуться й узагальнюватимуться дані вашого облікового запису Google, наприклад, надіслані електронні листи чи найпопулярніші пошукові запити. Видалення даних у їх джерелі, наприклад, в історії веб-пошуку, не впливатиме на згенеровані звіти, але звіти можна будь-коли видалити», – відзначає Google.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Google Blog
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2023 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду