Карти Google для Android відтепер доступні в Україні без підключення до інтернету

00:00,
23 Липня 2012
2683

Карти Google для Android відтепер доступні в Україні без підключення до інтернету

00:00,
23 Липня 2012
2683
Карти Google для Android відтепер доступні в Україні без підключення до інтернету
«Підключення до інтернету завжди було ключовою вимогою використання Google Maps для Android... до сих пір», – повідомляється у офіційному блозі Google.

Відтепер користувачі можуть завантажити останню версію Google Maps для Android на Google Play, а потім – обирати та зберігати на своєму гаджеті фрагменти карти з-понад 150 країн світу та використовувати їх у автономному режимі.

«Відтепер ви можете зберігати у пам’яті до шести великих міст (наприклад, Київ, Львів, Одеса та Лондон, Париж або Нью-Йорк) разом з їхніми околицями та використовувати Карти Google для Android, щоб знайти правильний шлях», – відзначають розробники.

Для збереження карти потрібно обрати область, яка вас цікавить, далі вибрати Офлайн доступ в меню та підтвердити область карти, яку ви бажаєте зберегти. При цьому внизу карти відображатиметься приблизний розмір файлу. Карта почне завантажуватися одразу ж після підтвердження вибору.

Перейшовши до розділу Мої місця, можна побачити усі свої офлайн-карти. Якщо на вашому пристрої увімкнено GPS, синя точка відображатиме ваше поточне місцезнаходження без підключення до бази даних. А якщо ваш пристрій має компас, ви можете зорієнтуватися без 3G або Wi-Fi з’єднання.

Дізнатися ще більше про Google Maps для Android можна тут.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Google Maps for Android
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2023 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду