The Sun продаватиметься в Україні під час Євро

00:00,
28 Травня 2012
1607

The Sun продаватиметься в Україні під час Євро

00:00,
28 Травня 2012
1607
The Sun продаватиметься в Україні під час Євро
Британський таблоїд планує надрукувати близько 100 тис. копій для розповсюдження під час літніх Олімпійських ігор, крім того The Sun має намір продати десятки тисяч копій у Польщі та Україні під час проведення Євро-2012, повідомляє MediaWeek.

«Бренд The Sun рухається туди, де знаходяться наші клієнти», – прокоментував плани з охоплення двох мастабних літніх спортивних подій директор з маркетингу The Sun Роб Пейнтер (Rob Painter).

Номери The Sun друкуватимуться у Німеччині. Розповсюджувати їх під час Євро будуть спеціально найняті з цього приводу співробітники видання.

The Sun вже має досвід успішних продажів протягом глобальних спортивних подій. Так, британський таблоїд продав тисячі копій у Південній Африці під час чемпіонату World Cup-2010.

Під час проведення африканського чемпіонату читачі могли також придбати екземпляри конкурента The Sun – таблоїду Daily Mirror.

Чи будуть під час Євро представлені в Україні та Польщі інші британські видання, конкуренти The Sun та Daily Mirror, поки що невідомо.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
MediaWeek
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду