Користувачі Gmail зможуть відправляти файли до 10 ГБ

00:00,
28 Листопада 2012
1975

Користувачі Gmail зможуть відправляти файли до 10 ГБ

00:00,
28 Листопада 2012
1975
Користувачі Gmail зможуть відправляти файли до 10 ГБ
У Gmail-лист можна буде вкласти файли розміром до 10 ГБ, якщо вони були попередньо завантажені у хмарний сервіс Google Drive, повідомляється у Gmail Blog.

Таким чином Google продовжує інтеграцію своїх сервісів Gmail та Google Drive.

Разом з цим, пересилання файлів великого об’єму передбачає використання платного акаунту у Google Drive – власники безкоштовних акаунтів мають у своєму розпорядженні лише 5 ГБ дискового простору.

Додатковий об’єм дискового простору коштує користувачам Google Drive $2,49 на місяць (25 ГБ), або $4,99 на місяць (100 ГБ).

У випадку пересилання поштою великого файлу, завантаженого у хмарне сховище, технічно він залишається у Google Drive, що спрощує пересилання через Gmail, пояснює менеджер з продуктів компанії Філ Шарп (Phil Sharp).

Для того, щоб додати до листа файл з хмарного сервісу, необхідно натиснути на іконку Google Drive під час написання повідомлення. Доступ до нового функціоналу користувачі Gmail поступово отримуватимуть найближчим часом.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Google
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2023 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду