Користувачі Gmail зможуть відправляти файли до 10 ГБ

00:00,
28 Листопада 2012
1722

Користувачі Gmail зможуть відправляти файли до 10 ГБ

00:00,
28 Листопада 2012
1722
Користувачі Gmail зможуть відправляти файли до 10 ГБ
У Gmail-лист можна буде вкласти файли розміром до 10 ГБ, якщо вони були попередньо завантажені у хмарний сервіс Google Drive, повідомляється у Gmail Blog.

Таким чином Google продовжує інтеграцію своїх сервісів Gmail та Google Drive.

Разом з цим, пересилання файлів великого об’єму передбачає використання платного акаунту у Google Drive – власники безкоштовних акаунтів мають у своєму розпорядженні лише 5 ГБ дискового простору.

Додатковий об’єм дискового простору коштує користувачам Google Drive $2,49 на місяць (25 ГБ), або $4,99 на місяць (100 ГБ).

У випадку пересилання поштою великого файлу, завантаженого у хмарне сховище, технічно він залишається у Google Drive, що спрощує пересилання через Gmail, пояснює менеджер з продуктів компанії Філ Шарп (Phil Sharp).

Для того, щоб додати до листа файл з хмарного сервісу, необхідно натиснути на іконку Google Drive під час написання повідомлення. Доступ до нового функціоналу користувачі Gmail поступово отримуватимуть найближчим часом.

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Google
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2022 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду