Google надала своїм користувачам 15 Гб загального дискового простору

00:00,
20 Травня 2013
1347

Google надала своїм користувачам 15 Гб загального дискового простору

00:00,
20 Травня 2013
1347
Google надала своїм користувачам 15 Гб загального дискового простору
Компанія Google об’єднала дисковий простір, який раніше виділявся користувачам сервісів Gmail, фотографій Google+ і Google Drive, в єдині 15 Гб. Про це повідомляється у Google Blog.

Замість попередніх 10 Гб пам’яті для Gmail і 5 Гб для зберігання інформації у Google Drive і фотографіях Google+ Google надає користувачам безкоштовні 15 Гб загальної пам’яті, яку можна розподілити між цими сервісами за власним бажанням.

«Наприклад, ви можете бути активним користувачем Gmail, але мати мало фотографій, і навпаки, ваш Google Drive вже переповнений, а у Gmail зайнято лише 2 ГБ. Відтепер це немає жодного значення, адже ви можете використовувати інформаційний простір за власним бажанням», – відзначив директор з менеджменту продукції Google Клей Бейвор (Clay Bavor).

Бейвор також повідомив про можливість перевірки заповнення дискового простору файлами Gmail, альбомів Google+ і Google Drive, а також функцію розширення сховища за додаткову плату.

Оновлення, відзначили у компанії, будуть вводитися поступово, і протягом декількох наступних тижнів стануть доступними для всіх користувачів сервісів Google.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Фото: Google.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду