У Gmail з'явилася функція скасування відправки листа

У Gmail з'явилася функція скасування відправки листа

12:12,
25 Червня 2015
3069

У Gmail з'явилася функція скасування відправки листа

12:12,
25 Червня 2015
3069
У Gmail з'явилася функція скасування відправки листа
У Gmail з'явилася функція скасування відправки листа
Автори:
Компанія Google представила функцію скасування відправки листа у поштовому сервісі Gmail. В разі її активації користувач може перервати процес передачі електронного повідомлення вже після натискання кнопки «надіслати».

Про це повідомляє Mashable.

Така функція «скасувати» повідомлення розроблялася впродовж шести років. Вона може виявитися корисною у разі, якщо користувач вказав помилкового одержувача, забув додати необхідне вкладення або ж просто передумав надсилати електронний лист.

Що цікаво, в налаштуваннях можна вказати проміжок часу, протягом якого можна скористатися функцією скасування відправлення листа - від 5 до 30 секунд.

Протягом цього часу користувач зможе внести всі необхідні зміни, скасувати надсилання листа або видалити його.

12 червня, як писала MediaSapiens, компанія Google створила підрозділ для реалізації проектів по удосконаленню влаштування міст. Створений підрозділ - Sidewalk Labs, за словами гендиректора Google Ларрі Пейджа сконцентрується на тому, щоби поліпшити життя в місті кожному за рахунок розвитку та впровадження технологій для рішень у таких питаннях, як «вартість життя, ефективність транспортних систем та використання електроенергії».

Також 22 червня Google запустив віртуальну новинну редакцію - сервіс News Lab, призначений для журналістів-професіоналів і аматорів, а також підприємців, які прагнуть створити власне ЗМІ.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Mashable
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду