Google оновила Google+ і Googlе Maps

00:00,
20 Травня 2013
1656

Google оновила Google+ і Googlе Maps

00:00,
20 Травня 2013
1656
Google оновила Google+ і Googlе Maps
Компанія Google анонсувала етапне оновлення соціальної мережі Google+ і картографічного сервісу Google Maps. Про це повідомляється у Google Blog. 

Зміни у Google+ включають оновлення додатків соціальної мережі для смартфонів і планшетів. Новий дизайн адаптується під розмір екрану мобільних гаджетів, а також демонструє покращену анімацію. Крім цього, команда Google+ ввела хештеги, які виводять на екран присвячений певній темі контент.

Крім цього Google створила автономний додаток для відеозустрічей Hangouts (Android, iOS і веб-версія), який пропонує можливість обміну відео, фотографіями і текстовими повідомленнями. Також розробники запустили декілька нових інструментів для покращення фотографій.

Оновлення Google Maps дозволили сервісу враховувати персональний досвід і потреби користувача. «Чим більше ви взаємодієте із картою, тим кращою вона стає, – відзначають розробники. – Кожного разу, коли ви вказуєте адресу вашого будинку та місця роботи, позначаєте зірочкою улюблені місця, пишете відгуки і ділитися ними з друзями, Google Maps будуть створювати ще більш корисні карти з рекомендаціями нових місць, які могли б вам сподобатися».

Нова карусель фотографій збирає усі зображення Google Maps в один блок, у браузерах на базі WebGL, зокрема Google Chrome, карусель також демонструє 3D-панорами Землі з режиму Google Earth.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Фото: Google.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду