YouTube дозволить пов’язати канали зі сторінками Google+

00:00,
9 Червня 2013
1713

YouTube дозволить пов’язати канали зі сторінками Google+

00:00,
9 Червня 2013
1713
YouTube дозволить пов’язати канали зі сторінками Google+
Власники YouTube-каналів отримають протягом найближчих тижнів можливість пов’язати канал зі сторінкою у соціальній мережі Google+, повідомляється у Google Blog.

При підключенні до Google+ канал матиме таку ж назву та аватарку, як і сторінка Google+. Приклад поєднання  YouTube-каналу і G+ cторінки каналу ТСН:

«Якщо у вас вже є відповідна сторінка на Google+, яку ви хотіли б пов’язати з вашим каналом, переконайтеся, що ви додали обліковий запис Google вашого каналу в якості менеджера цієї сторінки, – радить інженер-програміст YouTube Джон Фішер (John Fisher). – Якщо у вас ще немає сторінки Google+, яку ви хотіли б підключити, процес поєднання дозволить вам легко створити нову».

На прикладі умовного каналу Superman87 Фішер пояснює, що пропонується користувачам. «Superman» – ця опція підключить канал до існуючої сторінки Google+, якою керує ваш обліковий запис Google. «Superman87» – ця опція створить нову сторінку Google+ для каналу із запропонованою назвою каналу. «Оберіть кращу назву» – ця опція створить нову сторінку Google+ для каналу з будь-якою назвою, яку ви вкажете. За бажанням можна змінити назву повністю, або зробити невеликі зміни в імені користувача каналу, наприклад, додати пробіл або інші знаки пунктуації (наприклад, Superman 87). «Clark Kent» – ця опція поєднає канал з профілем Google+ в обліковому записі Google вашого каналу. Google радить партнерам пов’язати свій канал зі сторінкою Google+. Якщо ви плануєте використовувати свій профіль замість сторінки Google+, слід ознайомитися із правилами такої практики.

Щоб підключити свій YouTube-канал до сторінки Google+, необхідно у розширених налаштуваннях облікового запису YouTube обрати пункт «Під’єднати до Google+ сторінки». Обговорити новий функціонал можна у відповідній спільноті G+.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Фото: Google Blog.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду