Російський політик підозрює американські спецслужби у зборі даних через iPhone 5s

00:00,
23 Вересня 2013
1125

Російський політик підозрює американські спецслужби у зборі даних через iPhone 5s

00:00,
23 Вересня 2013
1125
Російський політик підозрює американські спецслужби у зборі даних через iPhone 5s
Віталій Мілонов, голова комітету із законодавства Законодавчих зборів Санкт-Петербурга, просить російські спецслужби перевірити принцип роботи сканера відбитка пальців  iPhone 5s, повідомляє російський «Інтерфакс». 

«Нема жодної гарантії, що відбитки пальців із 5s не опиняться в базі даних американських спецслужб. Це дуже схоже на правду. Пристрій збору біометричних даних не гарантує, що ця інформація не потрапить на єдиний сервер. Тому я планую звернутися до російських спеціалістів у сфері контролю інформаційної безпеки» - сказав скандальний політик.

При цьому сам Мілонов збирається придбати новий смартфон Apple, але каже, що не користуватиметься сканером відбитків пальців.

Apple представив нову модель телефону 10 вересня. iPhone 5s  містить дактилоскопічний датчик Touch ID. Представник Apple з апаратної безпеки Ден Річчіо у відеоролику на сайті компанії розповів, що дактилоскопічні дані зберігаються в зашифрованому вигляді у спеціальній безпечній частині процесора А7 і можуть бути доступні тільки датчику  Touch ID. За словами Річчіо, ця інформація не може бути зчитана будь-якими іншими програмами і ніколи не потрапить ні на сервери Apple, ні в хмару зберігання iCloud.

Проте експерти із захисту даних у різних країнах застерігають користувачів цього телефону від використання сканеру відбитків пальців.

А німецькі спеціалісти із групи Chaos Computer Club, повідомляє Spiegel-online, уже продемонстрували відео, в якому показано, як можна зламати захист iPhone 5s. Їм вдалося розблокувати телефон за допомогою фальшивого відбитка пальця. Вони просканували відбиток пальця власника смартфона на сканері із роздільною здатністю у 2400 пікселів на дюйм, надрукували його об’ємну копію за допомогою лазерного принтера, яку прикріпили до пальця іншої людини, та успішно розблокували iPhone 5s.

Речник Chaos Computer Club Франк Ріґер назвав ідею використання біометричних даних для щоденної авторизації «дурною». Біометричні дані зручні «для контролю за людьми, а не для убезпечення пристрою від несанкціонованого доступу» - цитує його Spiegel-online.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
www.spiegel.de
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду