Експерти із захисту даних застерігають від використання сканеру відбитків пальців на новому смартфоні Apple

00:00,
16 Вересня 2013
1663

Експерти із захисту даних застерігають від використання сканеру відбитків пальців на новому смартфоні Apple

00:00,
16 Вересня 2013
1663
Експерти із захисту даних застерігають від використання сканеру відбитків пальців на новому смартфоні Apple
Німецький експерт із захисту даних Йоганнес  Каспар вважає, що краще не використовувати сканер відбитків пальців, яким оснащена нова модель смартфону від Apple - iPhone 5s. 

«Біометричні дані ви не зможете видалити. Вони супроводжують нас упродовж усього життя. Відбитки пальців не повинні використовуватися  для повсякденної авторизації, особливо коли вони зберігаються у файлі» - сказав експерт у коментарі Der Spiegel.

Apple представив нову модель 10 вересня. iPhone 5s  містить дактилоскопічний датчик Touch ID. Апарат може запам’ятати кілька відбитків пальців. Представник Apple з апаратної безпеки Ден Річчіо у відеоролику на сайті компанії розповів, що дактилоскопічні дані зберігаються в зашифрованому вигляді у спеціальній безпечній частині процесора А7 і можуть бути доступні тільки датчику  Touch ID. За словами Річчіо, ця інформація не може бути зчитана будь-якими іншими програмами і ніколи не потрапить ні на сервери Apple, ні в хмару зберігання iCloud.

www.computerra.ru

Проте ці аргументи не переконали Йоганнеса  Каспара. Він стверджує, що «звичайний користувач не може сьогодні контролювати, що роблять його телефонні додатки, які дані з пристрою вони копіюють і яку інформацію зчитують».

У Der Spiegel зазначають, що такі дані довіряти техніці було ризиковано і до викриття американської шпигунської програми PRISM, про яку розповів світові Едвард Сноуден. Але тепер ризики зростають. 

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
www.computerra.ru
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду