На Facebook вийшов додаток Sanctri для вшанування пам’яті про померлих

00:00,
28 Листопада 2013
1441

На Facebook вийшов додаток Sanctri для вшанування пам’яті про померлих

00:00,
28 Листопада 2013
1441
На Facebook вийшов додаток Sanctri для вшанування пам’яті про померлих
Додаток закликає тих, хто в жалобі, створювати меморіальні сторінки померлих друзів чи родичів, замість того, щоби банально «лайкати» пости про тих, хто відійшов у кращий світ.

Способи, якими можна вшанувати пам'ять на Sanctri різні: сказати добре слово, поширити згадку, розмістити пісню, зробити благодійний внесок, зробити щось на честь тієї людини, пояснює Telegraph.

Створити меморіальну сторінку на ресурсі може будь-хто, а опісля в якості адміністратора запрошувати друзів та родичів приєднатися до вшанування пам’яті.

Крім центральної стіни, на якій користувачі можуть постити повідомлення та фото, кожна сторінка має Lifebook, такий собі пам’ятний альбом, поділений на розділи, до створення якого також можуть долучитися всі бажаючі. Додаток дозволяє створювати сторінки померлих, які ніколи не були на Facebook чи померли задовго до цього.

Засновник Sanctri Джоно Милнер (Jono Milner) так пояснив ідею створення пам’ятного додатку: «Коли помер мій друг, то першим ділом мені захотілося опублікувати щось на його сторінці. Але це було би не те, оскільки Facebook є дуже публічним форумом», - сказав він.

Наразі Facebook дозволяє перетворювати акаунти користувачів на меморіальні сторінки. Але часто трапляються помилки, коли таких перетворень зазнають сторінки живих людей.

Це не перша спроба легалізувати померлих у віртуальному світі. Так, наприклад, у Німеччині було створено онлайн-кладовище Stayalive.

Зрештою, по мірі того, як наше життя все більше інтегрується в інтернет-простір повсякчас виникають дискусії про майбутнє акаунтів, створених у різних медіа, після того, як користувачі відійдуть у кращий світ.

Як підрахував американський фізик-блогер, зараз кількість мертвих акаунтів на Facebook становить від 10 до 20 млн. До кінця 2013 року до них додадуться ще кілька мільйонів юзерів, і їхня кількість подвоюватиметься кожні сім років.

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
telegraph.co.uk
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2022 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду