10 найбільш активних у Facebook країн [дослідження]

00:00,
17 Жовтня 2012
911

10 найбільш активних у Facebook країн [дослідження]

00:00,
17 Жовтня 2012
911
10 найбільш активних у Facebook країн [дослідження]
Після того як світова аудиторія користувачів Facebook досягла 1 мільярду, компанія Socialbakers вирішила дослідити, які країни мають найвищу «Facebook-залежність».

Соціальна мережа найбільш популярна у Сполучених Штатах, бо  тут найбільша кількість зареєстрованих користувачів. Однак велика кількість акаунтів не означає найвищу активність. Аналітики визначали кількість опублікованих повідомлень та середню кількість повідомлень на одну зареєстровану сторінку  в місяць (моніторили не всі аканути, а відібрані відповідно до вибірки). 

Дослідження свідчить, що найбільшу кількість повідомлень у Facebook публікують користувачі з Бразилії. Тут на 836 переглянутих сторінках за місяць було опубліковано 85,9 тис. повідомлень. Що в середньому означає 103 повідомлення на одну сторінку в місяць, це 5-й результат після Італії, Колумбії, Росії та Єгипту.  

В Єгипті в середньому публікується 380 повідомлень на одній сторінці за місяць, але тут кількість зареєстрованих сторінок майже в 6 разів менша, ніж у Бразилії.

Щодо Росії, то аналітики дійшли висновку, що ця країна має значний потенціал для розвитку Facebook. Оскільки хоча Росія відноситься до тих небагатьох країн, де ця соціальна мережа не є найпоширенішою, однак частота повідомлень на одну сторінку є досить високою.

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
viennaos.net
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2022 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду