Через 50 років на Facebook буде більше мертвих, ніж живих – блог

00:00,
4 Листопада 2013
1354

Через 50 років на Facebook буде більше мертвих, ніж живих – блог

00:00,
4 Листопада 2013
1354
Через 50 років на Facebook буде більше мертвих, ніж живих – блог
Автор блогу what-if.xkcd.com, який відповідає на різні гіпотетичні питання, що стосуються фізики, зробив висновок, що час, коли популярна соцмережа перетвориться на спільноту мертвих, може настати у 2060-х чи 2130-х рр.

Зараз кількість мертвих акаунтів на Facebook становить від 10 до 20 млн. Це облікові записи користувачів, які померли протягом всього періоду існування соцмережі, пише автор.

До кінця 2013 року до царства мертвих приєднаються ще кілька мільйонів юзерів. І їхня кількість подвоюватиметься кожні сім років, підраховує блогер-фізик.

Визначальним фактором у тому, хто переважатиме на Facebook – мертві чи живі – стане динаміка приєднання до мережі нових користувачів, і бажано молодих.

Автор блогу зауважує, що важко визначити, яке майбутнє чекає на Facebook, оскільки соціальні мережі не так давно ввійшли в наше життя, і бракує певних відомостей, щоби робити більш-менш точні припущення. Проте якщо зважати, що більшість веб-сайтів після досягнення піку втрачають популярність, то така доля може чекати і на Facebook.

За такого сценарію кількість мертвих перевищить кількість живих близько 2065 року.

Якщо ж соцмережа стане частиною великої інфраструктури і залишатиметься на плаву протягом кілька поколінь, то кількість мертвих перевищить живих в середині 2100-х.

«Але це навряд. Нічого не триває вічно, і швидкі зміни – це норма для речей, створених на основі комп’ютерних технологій. Земля вже встелена кістками веб-сайтів та технологій, які ще десять років тому задавалися вічними», - підсумовує блогер-фізик, до того ж, гот.

Зараз, як відомо, адміністрація Facebook дозволяє родичам померлих, що мали профайл у мережі, підтримувати їхні сторінки у робочому режимі.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
orderofthegooddeath.com
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду