Через 50 років на Facebook буде більше мертвих, ніж живих – блог

00:00,
4 Листопада 2013
874

Через 50 років на Facebook буде більше мертвих, ніж живих – блог

00:00,
4 Листопада 2013
874
Через 50 років на Facebook буде більше мертвих, ніж живих – блог
Автор блогу what-if.xkcd.com, який відповідає на різні гіпотетичні питання, що стосуються фізики, зробив висновок, що час, коли популярна соцмережа перетвориться на спільноту мертвих, може настати у 2060-х чи 2130-х рр.

Зараз кількість мертвих акаунтів на Facebook становить від 10 до 20 млн. Це облікові записи користувачів, які померли протягом всього періоду існування соцмережі, пише автор.

До кінця 2013 року до царства мертвих приєднаються ще кілька мільйонів юзерів. І їхня кількість подвоюватиметься кожні сім років, підраховує блогер-фізик.

Визначальним фактором у тому, хто переважатиме на Facebook – мертві чи живі – стане динаміка приєднання до мережі нових користувачів, і бажано молодих.

Автор блогу зауважує, що важко визначити, яке майбутнє чекає на Facebook, оскільки соціальні мережі не так давно ввійшли в наше життя, і бракує певних відомостей, щоби робити більш-менш точні припущення. Проте якщо зважати, що більшість веб-сайтів після досягнення піку втрачають популярність, то така доля може чекати і на Facebook.

За такого сценарію кількість мертвих перевищить кількість живих близько 2065 року.

Якщо ж соцмережа стане частиною великої інфраструктури і залишатиметься на плаву протягом кілька поколінь, то кількість мертвих перевищить живих в середині 2100-х.

«Але це навряд. Нічого не триває вічно, і швидкі зміни – це норма для речей, створених на основі комп’ютерних технологій. Земля вже встелена кістками веб-сайтів та технологій, які ще десять років тому задавалися вічними», - підсумовує блогер-фізик, до того ж, гот.

Зараз, як відомо, адміністрація Facebook дозволяє родичам померлих, що мали профайл у мережі, підтримувати їхні сторінки у робочому режимі.

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
orderofthegooddeath.com
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду