Vice та Airbnb відправлять глядачів в небанальні подорожі

Vice та Airbnb відправлять глядачів в небанальні подорожі

14:28,
15 Серпня 2017
1426

Vice та Airbnb відправлять глядачів в небанальні подорожі

14:28,
15 Серпня 2017
1426
Vice та Airbnb відправлять глядачів в небанальні подорожі
Vice та Airbnb відправлять глядачів в небанальні подорожі
Автори:
Американська медіакорпорація Vice в партнерстві з онлайн-ресурсом пошуку короткотермінового житла Airbnb відправить 100 людей у незвичайні поїздки безкоштовно. А пізніше запропонують платні тури.

Про це повідомляє Wall Street Journal.

Парнерство розпочнеться з конкурсу, 100 учасників якого зможуть поїхати в безкоштовний індивідуальний тур. Переможці оберуть одну з чотирьох можливостей: познайомитися з електронною музикою в Кейптауні, побачити нічне життя ЛГБТ-спільноти в Токіо, танцювальну тусовку в нью-йорському Гарлемі чи кабаре та бурлеск в Парижі.

Як повідомляється на сайті Airbnb, взяти участь в конкурсі можуть зареєтровані до 1 вересня користувачі сайту старші 21 року, які живуть в Австралії, Великій Британії, Німеччині, Канаді, Мексиці, США, Франції, Південній Африці чи Японії.

Наступні ж тури, організовані Vice та Airbnb, будуть платними.

«Впродовж довгого часу журналісти Vice їздили по світу в пошуку найбільш унікальних історій, але ми ніколи не давали можливості спробувати це нашій аудиторії», - каже керівник зі стратегій Vice Спенсер Бейм (Spencer Baim).

Прибуток від продажу турів надходитиме Airbnb, а Vice отримає від компанії кошти на рекламу послуг Airbnb.

«Це дещо інше, аніж типова рекламна співпраця. Адже обидві сторони вкладають гроші та час в те, щоб створити кращу пропозицію. Ми спільно зробили ґрунтовне дослідження. А враховуючи те, що ми присутні в 80 країнах, наші можливості відправляти глядачів в неймовірні подорожі здаюються нескінченними», - зазначає пан Бейм.

Спільні з Vice тури стануть частиною пакетів «Experiences» («Довіди») Airbnb, які компанія запустила минулого року. Придбавши такий пакет, мандрівник може взяти безпосередню участь в подіях культурного життя різних країн. Усього Airbnb пропонує 2,5 тис. таких турів до 35 країн світу.

«Та частина нашого бізнесу, яка стосується отримання нового досвіду, приваблює переважно молоду, допитливу аудиторію, людей з сучасним мисленням, тож нам здається, це чудово підійде цільовій аудиторії Vice», - каже Джонатан Мілденхол (Jonathan Mildenhall), керівник з маркетингу Airbnb.

Нагадаємо, українці запустили портал для мандрівників Tripmydream, який підшукує варіанти залежно від бюджету.

Airbnb.com
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2022 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду