У фейсбуку почали платити користувачам за перегляд реклами

00:00,
6 Травня 2011
1091

У фейсбуку почали платити користувачам за перегляд реклами

00:00,
6 Травня 2011
1091
У фейсбуку почали платити користувачам за перегляд реклами
Поки що платитимуть внутрішньою валютою соцмережі – кредитами.

Якщо ви давно користуєтесь інтернетом, можливо, ви пам’ятаєте Spedia та інші сервіси, які десять років тому дозволяли веб-серферам отримати на рахунок справжні гроші лише за те, що вони переглядали рекламні банери. Найбільш підприємливі розробляли цілі термінали, що  автоматично рухали мишкою, заробляючи гроші, поки власник спить. Ці технології отримали другий шанс у соціальних мережах: як повідомляє AllThingsDigital, рекламні стартапи SocialVibe, TrialPay та Sharethrough обіцяють платити фейсбуківською віртуальною валютою – Facebook Credits – за перегляд рекламних відеороликів.

 

Модель, яку використовують партнери Фейсбука, заохочує користувачів добровільно переглядати рекламні ролики, брати участь в опитуванні, клікати на банери тощо, отримуючи за це віртуальну валюту.  Платитимуть переважно за перегляд реклами ігор – у проекті вже взяли участь компанії, що виробляють ігрові додатки, зокрема CrowdStar, Digital Chocolate та Zynga. Перегляд одного ролика приносить користувачеві один кредит.

 

Один фейсбуківський кредит є еквівалентом десяти центів. Кредитами можна розраховуватися в усіх платних додатках до соціальної мережі, а також за перегляд відео та у новому сервісі групових покупок зі знижками Facebook Deals, де за них можна купувати не віртуальні, а цілком реальні товари.  Співпрацюючи з рекламними стартапами, Facebook сподівається підвищити кількість користувачів, що використовують кредити.

 

Раніше розробники фейсбуківських додатків та ігор, такі як Zynga чи Causes, уже сплачували користувачам за перегляд реклами у своїй «внутрішній» валюті, або ж умовними грішми, які перераховуються на доброчинні цілі.

 

Як повідомляє Mashable!, експерти вважають цей крок таким, що «віддаляє нас від концепції реклами, яка не заважає». Втім, можливо, що крок є вимушеним: заохочення користувачів до перегляду реклами є реакцією адміністрації мережі на зниження їхньої активності – вони перестають реагувати на банерну рекламу.

 

«Медіаграмотність» 

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2022 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду