Портал ain.ua підготував пам’ятку, як допомогти Майдану

Портал ain.ua підготував пам’ятку, як допомогти Майдану

00:00,
22 Січня 2014
1305

Портал ain.ua підготував пам’ятку, як допомогти Майдану

00:00,
22 Січня 2014
1305
Портал ain.ua підготував пам’ятку, як допомогти Майдану
Портал ain.ua підготував пам’ятку, як допомогти Майдану
Інтертет-користувачі, солідарні з мітингувальниками на Майдані у Києві можуть дистанційно надати їм фінансову допомогу, пише видання ain.ua і публікує список ініціатив, які можна підтримати.

Активістам, зокрема, потрібні медикаменти, теплий одяг, гаряча їжа, засоби індивідуального захисту та правова допомога. Коштів потребують громадські об’єднання, а також громадські телеканали, що ведуть онлайн-трансляції із місця подіїй.

Пропонуємо ознайомитися зі списком об’єднань, що потребують допомоги. До кожного пункту додається інформація про те, куди можна перерахувати кошти.

Hromadske.tv

Hromadske.tv – проект колишніх журналістів телеканалу ТВі. Проект створили завдяки благодійним пожертвам, зокрема від Міжнародного фонду «Відродження» та Фонду розвитку ЗМІ Посольства США. Завдяки репортажам цього телеканалу та його прямим трансляціям мільйони за подіями в Україні можуть спостерігати люди по всьому світу.

Реквізити для переказу коштів

Краудфандингова кампанія «Громадського» на сайті «Велика ідея»

 

Спільнобачення

«Спільнобачення»  – некомерційне інтернет-телебачення. Постійно веде онлайн-трансляцію з Майдану. Фінансується через членські внески партнерів, добровільні пожертви та абонентську плату користувачів.

Реквізити для пеказу коштів

Онлайн-трансляція UKRSTREAM

Онлайн-трансляція подій з центру Києва. Дві камери, встановлені на майдані Незалежності та вулиці Грушевського, транслюють відео високої якості.

Реквізити для переказу коштів

Аронець live

Онлайн-трансляція активіста Євромайлану Олександра Аронця.

Реквізити для переказу коштів

Громадські ініціативи

Автомайдан

Автомайдан потребує коштів на бензин, інструменти, ремонт автомобілів, друк прапорів, наліпок, а також для допомоги сім’ям незаконно затриманих активістів.

Банківські рахунки Автомайдану арештовані за рішенням суду. Тому про те, як надати допомогу, рекомендується запитувати в активістів.

Онлайн-ресурси

Віртуальний Майдан – на сайті опубліковані реквізити канадських громадських організацій, що збирають кошти для підтримки протестувальників в Україні.

Galas.org.ua – тут можна попросити про допомогу, повідомити про надзвичайну ситуацію, розшукати поранених, запропонувати допомогу протестувальникам. На сайті є інтерактивна карта Києва, де відвідувачі можуть поставити позначку та повідомити про подію. Ресурс регулярно публікує список необхідних на цей момент речей, медикаментів.

Maidanhelp.org – тут постійно з’являється актуальна інформація про потреби Євромайдану, Будинку профспілок, медиків, юристів, журналістів та інших.

Helpeuromaidan.info –  ще один ресурс, де постійно публікується свіжа інформація про допомогу протестувальникам.

Zakaz.ua – сайт допомагає протестувальникам продуктами. Тут можна замовити, купити та оплатити доставку продуктових наборів до Будинку профспілок.

Крім того, свіжа інформація з’являється у Facebook-групах EvromaidanSOS та Galas.org.ua.

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
galas.org.ua
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду