Spiegel-online зробив події в Україні сьогодні головною темою

00:00,
30 Листопада 2013
1097

Spiegel-online зробив події в Україні сьогодні головною темою

00:00,
30 Листопада 2013
1097
Spiegel-online зробив події в Україні сьогодні головною темою
Німецьке впливове видання Spiegel-online зробило топ-темою розгін мирної демонстрації в Києві. А Die Welt пише, що справжні європейці живуть на сході континенту. 

«Перед Михайлівським Собором зібралися люди, щоб висловити свій гнів президентові Віктору Януковичу, -  пише видання. – Рано вранці демонстранти шукали захисту в монастирі від кийків поліції».

Видання прогнозує, що ситуація в Україні не «заспокоїться швидко»: «Після того, як спецназ жорстоко розігнав про європейську демонстрацію, сотні людей знову вийшли на демонстрацію», а опозиція  готується до загального страйку.

Інші німецькі видання також пишуть про драматичні події в Україні у ніч з п’ятниці на суботу.

Die Welt опублікувало статтю під назвою «Справжні європейці живуть на Сході континенту».

«Тисячі юних українців вийшли на вулиці, тому що вони хочуть бути частиною європейської спільноти. Втомлені старі європейці повинні перейняти цей дух прагнення свободи» - пише Die Welt.

У той час деякі українські видання, які знаходяться у власності провладних олігархів, або ігнорують ці події (як от Forbes), або вдаються до маніпуляцій у висвітленні цих подій. Про це – у публікації «Як деякі ЗМІ ігнорують розгін майдану». 

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
www.spiegel.de
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2022 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду