Google розказав про перспективи віртуальної реальності на YouTube

Google розказав про перспективи віртуальної реальності на YouTube

12:36,
3 Червня 2015
2662

Google розказав про перспективи віртуальної реальності на YouTube

12:36,
3 Червня 2015
2662
Google розказав про перспективи віртуальної реальності на YouTube
Google розказав про перспективи віртуальної реальності на YouTube
Автори:
У Google упевнені, що віртуальна реальність буде відігравати важливу роль в житті користувачів, і вважають цей сегмент гідним інвестицій.

Про це пише Lenta.ru.

Разом з тим у компанії вважають неможливим зараз спрогнозувати, які саме технології її створення зрештою виявляться затребуваними.

Віце-президент Google по контенту та бізнес-операціях YouTube Роберт Кінкл заявив:

«Ми не знаємо, скільки займе розвиток технологій віртуальної реальності та наскільки великим буде їх ринок. Однак ми впевнені, що вони будуть відігравати важливу роль в житті користувачів і заслуговують інвестицій, зусиль фахівців і вкладень в контент». 

За його словами, автори контенту позитивно сприйняли можливість попрацювати з VR-технологіями від Google. «Краса YouTube в тому, що з мільярдною аудиторією, величезним потоком контенту і великою кількістю партнерів ми можемо експериментувати. А якщо щось не вийде – кожен рік ми ведемо переоцінку ефективності нових проектів», — прокоментував Кінкл стратегію щодо вибору найбільш перспективної технології віртуальної реальності.

Представник Google відзначив, що основні розробки YouTube зараз сфокусовані на мобільній сфері. «Ще три роки тому на частку мобільних девайсів припадало лише 6 відсотків часу, який користувачі проводили на YouTube, зараз – більше 50 відсотків. Обсяг часу мобільного перегляду подвоюється щороку і росте вдвічі швидше десктопних показників», - повідомив Кінкл.

В той же час, деякі ініціативи YouTube розвиваються не так швидко. У листопаді минулого року Google анонсувала бета-версію платного музичного сервісу YouTube Music Key в США. Незважаючи на обіцянку запуску фінальної версії протягом декількох місяців, сервіс так і не вийшов зі стадії тестування.

«Ми сподівалися, що ви не рахуватимете. Запуск підсумкової версії відбудеться за кілька місяців, з невеликою затримкою. Точну дату я назвати не можу. Запуск навряд чи буде одночасним по всьому світу – нам необхідно допрацювати підтримку на різних мовах і методи платежів в різних країнах», - розповів Кінкл.

Минулого тижня представники Google показали відразу кілька розробок в сегменті віртуальної реальності — від картонного VR-шолома Cardboard до технології створення VR-відео Jump, для якої компанія GoPro випустила спеціальну 360-градусну відеокамеру. Очікується, що перші відео формату віртуальної реальності з'являться на YouTube вже в цьому році. Нещодавно компанія Google також представила нову версію операційної системи Android, що отримала назву Android M.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
MACDIGGER
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду