Google запустила ігровий сервіс YouTube Gaming

Google запустила ігровий сервіс YouTube Gaming

13:17,
27 Серпня 2015
4163

Google запустила ігровий сервіс YouTube Gaming

13:17,
27 Серпня 2015
4163
Google запустила ігровий сервіс YouTube Gaming
Google запустила ігровий сервіс YouTube Gaming
Автори:
Компанія Google запустила сервіс YouTube Gaming, присвячений відеотрансляціям комп'ютерних ігор.

Про це повідомив портал Eurogamer.

За принципом роботи сервіс cхожий на конкуруючу службу Twitch. Користувачі демонструють у прямому ефірі, як проходять ту чи іншу гру, супроводжуючи процес власними коментарями. Глядачам пропонується не лише спостерігати за подіями, але і залишати коментарі.

В YouTube Gaming доступний не тільки перелік актуальних трансляцій (вони ж — стріми). Сервіс автоматично каталогізує всі представлені на YouTube відео з ігрової тематики, сортуючи їх за назвою показаного продукту і за типом роликів. Це дозволяє легко побачити найбільш популярні відео по тій або іншій грі.

На відміну від Twitch серед заявлених особливостей YouTube Gaming так званий DVR Mode. Ця опція дозволяє зберегти в буфер останні чотири години трансляції, щоб у глядачів була можливість оперативно переглянути відео.

Для сервісу підготували супутні програми для iOS і Android, вони дозволяють відслідковувати, які стріми відбуваються в поточний момент.

Конкуруючий сервіс Twitch був придбаний Amazon в 2014 році за 970 мільйонів доларів. Щомісячна аудиторія Twitch перевищує 100 мільйонів чоловік. Сервіс іноді використовують як майданчик для неофіційної презентації продуктів. Так, на каналі Microsoft в Twitch показали ще не випущену в той час версію багатокористувацького танкового екшна World of Tanks для Xbox 360.

Нагадуємо, що тиждень тому в магазині додатків для пристроїв на платформі Android - Google Play - з'явилася безкоштовна гра під назвою «Антисанкції: Пали імпорт!». Гра заснована на подіях, які нещодавно відбувалися в Росії, а саме, йдеться про знищення продуктів, заборонених до ввезення в РФ через продуктове ембарго. 

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
gamezone.com
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2022 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду