Тексти.org.ua підготували інфографіку про «лідерство» українців

00:00,
28 Березня 2014
2314

Тексти.org.ua підготували інфографіку про «лідерство» українців

00:00,
28 Березня 2014
2314
Тексти.org.ua підготували інфографіку про «лідерство» українців
Видання тексти.org.ua підготувало інфографіку про те, в яких сферах українці належать до ТОП-10. Йдеться переважно про показники, в яких Україна відзначилася негативно.

«Тексти» підсумовують, що в Україні жінки найкрасивіші, а чоловіки вмирають рано. Крім того, українці вживають багато алкоголю та цигарок, часто помирають від серцево-судинних захворювань, не економлять енергоресурсів. Україна також на першому місці за відсотком витрачених на пенсії коштів.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
texty.org.ua
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду