BuzzFeed отримав на свій розвиток 50 мільйонів доларів від інвесторів

00:00,
11 Серпня 2014
1676

BuzzFeed отримав на свій розвиток 50 мільйонів доларів від інвесторів

00:00,
11 Серпня 2014
1676
BuzzFeed отримав на свій розвиток 50 мільйонів доларів від інвесторів
Американський венчурний фонд Andreessen Horowitz вклав $50 мільйонів на розвиток онлайн-видання BuzzFeed.

Ці кошти, за словами інвесторів, мають допомогти йому стати «винятковою медіакомпанією», пише CNN Money.

Таким чином, BuzzFeed отримала вже п’яте і найбільше фінансове вливання від інвесторів. Останнє від Andreessen Horowitz є особливо значним, оскільки всі попередні вкладення в сумі склали $46,3 мільйони.

«Наразі ми посередині головної технологічної зміни, за якою все більше і більше новин та розваг поширюватиметься соціальними мережами та за допомогою мобільних пристроїв. Ми думаємо, що BuzzFeed у цей період проявить себе як виняткова медіакомпанія», - написав у блозі партнер компанії Andreessen Horowitz Кріс Діксон (Chris Dixon).

Інвестиція надішла через кілька місяців після того, як активно велися розмови про можливу купівлю BuzzFeed компанією The Walt Disney за $1 мільярд.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
скріншот головної сторінки, buzzfeed.com
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду