В Україні запрацював сайт для пошуку країн із безвізовим в’їздом

00:00,
20 Серпня 2014
2979

В Україні запрацював сайт для пошуку країн із безвізовим в’їздом

00:00,
20 Серпня 2014
2979
В Україні запрацював сайт для пошуку країн із безвізовим в’їздом
Програміст із Харкова створив веб-ресурс Visareq.com, який допомагає українцям, білорусам та росіянам знайти інформацію про візи та умови в’їзду до різних країн. Про це він написав на habrahabr.ru.

Ідея створення такого сервісу виникла в автора через власну необхідність «Літо закінчується, а у відпустці я ще не був. Вирішив подивитися, куди можна поїхати, не напружуючись отриманням віз. Хотілося чогось простого і наочного. Не знайшов. Довелося зробити. JavaScript + LeafLetJS + з вікіпедії завантажив дані для громадян України і Росії. Якщо хтось знає хороший ресурс для Білорусі, Грузії та інших російськомовних регіонів - дайте знати - додам", - написав програміст.

На сайті необхідно обрати країну проживання. Потім країну, до якої можна поїхати, треба дивитися на карті. Зеленим позначені країни, для поїздки до яких не потрібна віза, жовтим – із полегшеними умовами в’їзду, а червоним – із найсуворішими правилами, де візу слід отримувати через посольство.

Можна також обирати пошук за додатковими параметрами: якщо є шенгенська віза або віза до США.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
visareq.com
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду