Українські IT-бізнесмени започаткували координаційний центр із допомоги державі

00:00,
4 Квітня 2014
1411

Українські IT-бізнесмени започаткували координаційний центр із допомоги державі

00:00,
4 Квітня 2014
1411
Українські IT-бізнесмени започаткували координаційний центр із допомоги державі
Відомі українські IT-бізнесмени запустили сайт warroom.today, що координуватиме діяльність активістів у інформаційній війні з Росією та допомагатиме уряду запроваджувати нові технології у державних структурах. Про це пише ain.ua.

Проект має також повну назву – Координаційний центр ефективних технологій на службі Україні. Його створення ініціювали відомі діячі у сфері інформаційних технологій – голова Інтернет асоціації України Тетяна Попова, засновник компанії KM Core Євген Уткін та президент компанії Everest Юрій Чубатюк.

Керівником проекту є Елліна Шнурко-Табакова. За її словами, головною метою проекту є об’єднання усіх ініціативних груп та волонтерів, які допомагають Україні у протистоянні з Росією, а також у запровадженні нових технологій.

Новостворений координаційний центр займатиметься такими основними питаннями:

1. Допомога в обороноздатності країни. Волонтери та керівники центру співпрацюють із СБУ, Генеральним штабом та іншими силовими структурами безпосередньо. Вони допомагають державним органам експертними висновками, доставкою та налаштуванням обладнання.

2. Відділ контрпропаганди. Спеціальна група волонтерів досліджує методи кібервійни Росії проти України, стежить за ситуацією в Криму та інформує інші регіони про те, що насправді відбувається на півострові. У діяльності відділу беруть участь військові психологи та учасники миротворчих операцій.

3. Реформування відносин бізнесу та держави. IT-бізнесмени ведуть переговори із чиновниками щодо запровадження нових технологій, як-от громадський контроль над держзакупівлями, контроль митної системи та боротьба з конвертаційними центрами.

Крім цього, за допомогою сайту можна запропонувати свою підтримку. Як повідомила Елліна Шнурко-Табакова свою допомогу проекту зголосилися надати кілька десятків IT-компаній.

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
warroom.today
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2023 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду