Delta Airlines реєструє пасажирів у фейсбуку

00:00,
18 Березня 2011
1260

Delta Airlines реєструє пасажирів у фейсбуку

00:00,
18 Березня 2011
1260
Delta Airlines реєструє пасажирів у фейсбуку
Зазвичай авіакомпанії надають подібні послуги лише на офіційних сайтах.

Американська авіакомпанія Delta Airlines запровадила реєстрацію на свої рейси безпосередньо на власній сторінці у мережі Фейсбук.

 

Щоб отримати посадочний талон, пасажирам Delta Airlines треба просто роздрукувати його, не залишаючи фейсбук. Більшість авіакомпаній надає подібні послуги лише на своїх офіційних сайтах.

 

Окрім реєстрації, користувачі соціальної мережі зможуть також перевірити меню, оновити свій статус у програмі лояльності SkyMiles та отримати додаткову інформацію про майбутній політ, повідомляє сайт Mashable!

 

Delta вже певний час використовує мобільні додатки для популярних моделей смартфонів, із яких також можна реєструватись та отримувати інформацію про свій політ. Використовуючи фейсбук, пасажири компанії мають змогу ще й поділитися з друзями інформацією про політ та своїми планами на подорож.

 

«Медіаграмотність» 

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
topnews.in
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду