Скачувати ігри більше не потрібно: Google запускає ігровий стрімінговий сервіс Stadia

GETTY IMAGES

Про це повідомляє BBC Україна.

Ідея сервісу полягає у тому, що ігри працюватимуть на потужній техніці у спеціальних центрах обробки даних компанії. На пристрої користувачів за допомогою інтернету транслюватиметься тільки зображення ігрового процесу.

Завдяки такому підходу пристрої юзерів більше не мусять бути потужними — достатньо мати швидкий інтернет.

На етапі запуску Stadia буде працювати на десктопах, ноутбуках, телевізорах і телефонах. Google також представив своїй аудиторії спеціальний контролер, розроблений під сервіс Stadia.Він виглядає як традиційний консольний ґеймпад, але Stadia-контролер має кнопку для запису ігрового процесу та завантаження відео безпосередньо на YouTube.

На презентації компанія повідомила, що першою грою, доступною у сервісі, стане Doom Eternal від ID Software. У майбутньому перейти до ігор сервісу можна буде просто під час перегляду трейлера чи відео про них у YouTube, натиснувши на відповідну кнопку.

При цьому користувач зможе продовжити гру на іншому з того місця, на якому зупинився.

Ціну підписки на сервіс на презентації не назвали, але представники Google повідомили, що Stadia розпочне роботу вже цього року в США, Канаді, Великій Британії та країнах Європи.

Україна до цього переліку поки не увійшла.

Нагадаємо, нещодавно Єврокомісія виказала своє незадоволення боротьбою Google з дезінформацією, а президент США Дональд Трамп звинуватив корпорацію у підтримці китайської армії.

 

comments powered by Disqus