«Інтерньюз-Україна» оголошує конкурс малих грантів на виробництво медіаматеріалів

guardianproject.info

Пріоритетними темами Програми є:першочерговий пакет реформ для України; план врегулювання конфлікту на Сході України; політичні, економіко-соціальні та культурні шляхи реінтеграції Донбасу і його населення після завершення конфлікту; збереження територіальної цілісності України; наслідки російської агресії проти України і їхнє значення для міжнародних відносин; Угода про асоціацію з ЄС: політико-економічні аспекти договору і його вплив на Україну;  Європейські стандарти і цінності; безвізовий режим з ЄС: аналіз перспектив і викликів.

Відібрані за результатами конкурсу регіональні медіа організації отримають гранти на виробництво журналістських матеріалів у таких форматах: стаття для друкованих ЗМІ; стаття для он-лайн ресурсів; інфографіка; відеоматеріал (сюжет, авторська програма, ток-шоу, документальний фільм).

У конкурсі можуть брати участь медіакомпанії, ЗМІ (друковані, он-лайн та телевізійні) всіх форм власності, а також громадські організації.

Умовою отримання гранту є гарантія розміщення виробленого матеріалу в ефірі або на шпальтах відповідного видання. Одна організація за умови виробничих можливостей і дотримання умов конкурсу може отримати кілька грантів.

Відбір учасників здійснюватиме конкурсна комісія із незалежних експертів Вона також надаватиме консультаційну підтримку відібраним учасниками під час виробництва матеріалів.

Учасники мають відповідати таким критеріям:

Зареєстроване ЗМІ, або он-лайн ресурс, або громадська організація з таких областей: Одеська, Херсонська, Запорізька, Миколаївська, Донецька, Харківська, Луганська області. Особливо до участі у Програмі заохочуються ЗМІ, які представляють Донецьку і Луганську області.

Наявність реального медіамайданчика;

Термін існування для ЗМІ і громадських організацій – мінімум 5 років, для он-лайн ресурсів – 2 роки;

Постійний штат співробітників для ЗМІ і громадських організацій – мінімум 7 осіб, для он-лайн ресурсів – мінімум 3 особи.

Матеріали, виготовлені в рамках Програми мають відповідати таким критеріям:

Відповідність тематиці конкурсу;

- Збалансованість висвітлення із залученням декількох експертних думок;

- Професійне та грамотне розкриття теми;

- Здатність до збалансованого і глибинного аналізу;

- Дотримання журналістських стандартів

Грант надається лише за умов дотримання учасниками критеріїв конкурсу.

Для участі у відборі до Програми малих грантів учасники мають заповнити онлайн-анекту. Останній термін заповнення і надсилання онлайн-анкети: 23 червня 2014 р, 17:00.

Додаткову інформацію можна отримати у координатора Програми Костянтина Ромашка за телефоном: 098 647 55 47, або e-mail:  smallgrants2014@gmail.com.

comments powered by Disqus