До 26 листопада - подача заявок на конкурс «Асоціація з ЄС: що вона дає Україні?» серед українських регіональних журналістів

До 26 листопада - подача заявок на конкурс «Асоціація з ЄС: що вона дає Україні?» серед українських регіональних журналістів

15:31,
26 Жовтня 2016
1816

До 26 листопада - подача заявок на конкурс «Асоціація з ЄС: що вона дає Україні?» серед українських регіональних журналістів

15:31,
26 Жовтня 2016
1816
До 26 листопада - подача заявок на конкурс «Асоціація з ЄС: що вона дає Україні?» серед українських регіональних журналістів
До 26 листопада - подача заявок на конкурс «Асоціація з ЄС: що вона дає Україні?» серед українських регіональних журналістів
Автори:
Громадська організація «Інтерньюз-Україна» та Товариство Лева у партнерстві з Фондом міжнародної солідарності (Польща) оголошують конкурс «Асоціація з ЄС: що вона дає Україні?» серед українських регіональних журналістів (6-та хвиля) на найкращі опубліковані/оприлюднені матеріали, присвячені Угоді про асоціацію Україна-ЄС, її практичним аспектам, викликам та перспективам.

Конкурс є частиною проекту «Точне відображення Угоди про асоціацію Україна-ЄС в українських медіа», що реалізується за кошти Програми «Підтримка демократії», яка фінансується з Програми польської співпраці на користь розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща та Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Призовий фонд Конкурсу складає техніка (ноутбуки, планшети тощо).

До участі у Конкурсі запрошуються журналісти регіональних ЗМІ усіх форм (державна, комунальна, приватна) та типів (теле- та радіокомпанії, друковані та онлайн-медіа) власності.

Вимоги до матеріалів: 

 • До участі у Конкурсі допускаються матеріали, які стосуються європейської інтеграції  України на регіональному рівні з особливим акцентом на  реалізацію Угоди про асоціацію (УА) з ЄС, готовність українського бізнесу, державних інституцій, законодавства тощо  до її імплементації. Це можуть бути матеріали, присвячені таким питанням:
 • функціонування передбаченої УА глибокої та всеосяжної Зони вільної торгівлі, яка розпочала діяти з 1 січня 2016 року (зокрема, вплив її на місцевий бізнес, споживачів, обсяги інвестицій тощо);
 • проблематика УА в контексті відносин Україна-ЄС-Росія, у тому числі що стосується торгівлі;
 • виконання Україною положень Порядку денного асоціації;
 • приклади задіяння на місцевому рівні євроінтеграційного досвіду інших країн Центральної та Східної Європи у різних сферах, у тому числі за допомогою угод про асоціацію або подібних до них. 

1. Очікуємо також матеріалів, присвячених євроінтеграційній тематиці загалом на прикладі конкретних подій та процесів у регіонах, перейняттю досвіду ЄС у повсякденному житті громад та державних інституцій – наприклад, у тому що стосується екології, енергозбереження, транспорту, адміністративних послуг тощо.
2.  Матеріали, що надсилаються на розгляд Конкурсної комісії, повинні бути оприлюднені (в ефірі регіональних телерадіокомпаній/ на шпальтах регіональних друкованих видань/ на веб-сторінках онлайн-ЗМІ) упродовж періоду з 1 вересня по 24 листопада 2016 року.

3. Кожен регіональний журналіст, що бере участь у Конкурсі, має надіслати  два – три авторських матеріали.
4.  Матеріали, що не відповідають тематиці Конкурсу, розглядатися не будуть.
5.  Матеріали мають бути оприлюднені/опубліковані українською або російською мовами.
6.  Мінімальний обсяг сюжетів для телебачення та радіо – 3 хвилини, максимальний – 30 хвилин. Мінімальний обсяг матеріалів для газет та онлайн-ЗМІ – 5 тис. друкованих знаків (з пробілами), максимальний – 12 тис. знаків.
7. Матеріали, подані до участі у Конкурсі, не рецензуються, організатори Конкурсу не ведуть листування з авторами щодо змісту текстів чи сюжетів.
8. Матеріали у вигляді лінків, а також текстів у Word-форматі (для газет допустимі PDF-файли), мають надсилатися на адресу eucontest.ua@gmail.com з позначкою "Конкурс". 

ОБОВ’ЯЗКОВО! У тілі листа прохання вказувати такі персональні дані:

 1. Ваші (автора матеріалів) прізвище та ім’я;
 2. Місто, в якому Ви проживаєте/працюєте;
 3. Назва редакції ЗМІ, у котрій Ви працюєте, та лінк на нього;
 4. Посада, яку Ви обіймаєте;
 5. Ваш досвід роботи у журналістиці;
 6. Ваш номер мобільного телефону.

Результати Конкурсу визначає журі, до складу якого запрошені експерти з питань європейської інтеграції та профільні журналісти. 

ДЕДЛАЙН для подачі заявок: 26 листопада 2016, 23:00.

Додаткову інформацію можна отримати у координатора Конкурсу:

Ольга Гуртовенко, Інтерньюз-Україна, тел.: 050 820 27 77, або e-mail: ogurtovenko@internews.ua

Ольга Сушицька, Інтерньюз-Україна, тел.: 067 243 63 55, або e-mail: osushytska@internews.ua

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
pixabay.com
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду