16 листопада - друга міжнародна конференція по прозорості медіавласності

Конференція організована Комітетом Верховної Ради України з питань свободи слова та інформаційної політики, Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення та ГО «Інститут масової інформації», за підтримки Чеського посольства в Україні та спільної програми Європейського Союзу та Ради Європи «Зміцнення інформаційного суспільства в Україні».

Захід відбудеться з 9.30 до 14.00 у готель Radisson, вул. Ярославів Вал, 22, конференц-зала Embassy Suite. 

В ході заходу презентують аналіз Закону «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення прозорості власності ЗМІ та реалізації принципів державної політики у сфері телебачення і радіомовлення», проведений експертом Ради Європи Жаном-Франсуа Фурнимоном.

Крім того, представники Нацради представлять проект «Порядок подання телерадіоорганізаціями та провайдерами програмної послуги інформації про структуру власності та відповідні форми документів», та озвучать пропозиції стосовно змін до Закону про прозорість медіа-власності.

Представники Комітету ВР з питань свободи слова та інформаційної політики оприлюднять пропозиції щодо запровадження механізмів прозорості на ринку друкованих ЗМІ.

Експерти ГО «Інститут масової інформації» оприлюднять результати аналізу структур медіа-власності у чотирьох регіонах країни, та запропонують порядок денний прозорості на наступний рік.

Ключовими спікерами заходу стануть:

-  Уляна Фещук, Заступниця голови Національної ради  України з питань  телебачення і радіомовлення. Пані Фещук представить результати напрацювань робочої групи при Нацраді та «Порядок подання телерадіоорганізаціями та провайдерами програмної послуги інформації про структуру власності та відповідні форми документів»;

-  Вікторія Сюмар, Голова комітету Верховної Ради України з питань свободи слова та інформаційної політики, яка представить пропозиції щодо запровадження механізмів прозорості на ринку друкованих ЗМІ;

-  експерт Ради Європи Жан-Франсуа Фурнимон (Бельгія). Пан Фурнимон представить аналіз Закону  «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення прозорості власності ЗМІ та реалізації принципів державної політики у сфері телебачення і радіомовлення»;

-  Кахі Курашвіллі, керівник юридичного департаменту  Грузинської національної комісії з питань зв’язку  представлять грузинський досвід розкриття кінцевих власників медіа та досвід грузинського регулятора.

 Щоб стати учасником конференції потрібно зареєструватись в електронній формі http://goo.gl/forms/iiCwTTcmLR, підтвердження про реєстрацію відібрані учасники отримають не пізніше 14.00 п’ятниці, 13 листопада.

Журналісти можуть акредитуватися за телефоном: +380632787645

comments powered by Disqus