В українській Wiki – більше 360 нових статей про Закарпаття

В українській Wikipedia завершився конкурс «Пишемо про Закарпаття разом», який тривав з 23 листопада по 23 грудня. За даними «Вікімедіа Україна», у рамках конкурсу учасники опрацювали більше 360 статей та завантажили більше 500 тематичних фото.

Таким чином, зауважує «Вікімедіа Україна», результати «закарпатського» конкурсу стали кращими за результати змагань «Пишемо про благодійність», під час яких було опрацьовано близько 160 статей, хоча й не перевершили результатів «Французької осені» – під час «французького» конкурсу користувачі опрацювали більше 500 статей.

«Припускаємо, що кількість конкурсних статей залежить від того, наскільки широкою є запропонована тематика, і наскільки легко знайти інформацію з відповідної тематики в авторитетних джерелах», – відзначили у «Вікімедіа Україна».

Між тим українська Wiki отримала дві нові пропозиції щодо проведення конкурсів – другого конкурсу благодійної тематики та конкурсу на тему Миколаївської області. Новий конкурс, у рамках якого пропонуватиметься писати для енциклопедії статті про благодійність, розпочнеться вже після різдвяних свят.

comments powered by Disqus