Німецький журналіст Конрад Шуллер отримав Премію Свободи за репортажі з України

«Статті Конрада Шуллера відрізняються особливою глибиною знання країни, точними спостереженнями за подіями та прекрасним викладом. Він описує у чутливий спосіб стан українського суспільства, політики та права, і не боїться братися за небезпечні, гарячі теми» - так характеризують цього німецького журналіста на сайті Journalistenpreis.de.

Кореспондент FAZ був номінований за три статті, в яких висвітлював діяльність українських спецслужб.  На сайті Liberty Award  зазначено, що «він описував жахливі умови утримання в Лук’янівському СІЗО і критично писав про судовий процес проти колишнього прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко».

В Україні Конрад Шуллер став відомий після повідомлень в пресі, що СБУ неодноразово зустрічались з людьми, з якими він контактував в України під час підготовки журналістських матеріалів про президентську кампанію 2010 року.

Конрад Шуллер народився у 1961 році в Румунії. Має історичну освіту.  Працював на ВВС у Лондоні. З Frankfurter Allgemeinen Zeitung співпрацює з 1992 року. З 2004 року є кореспондентом цього видання по Польщі та Україні.

Премія Liberty Award заснована у 2008 році, є премією для журналістів німецькомовного простору і становить € 15 000.

comments powered by Disqus