Чого не слід робити, щоб у вашого сайту не впав ґуґл-рейтинг

00:00,
27 Лютого 2011
1779

Чого не слід робити, щоб у вашого сайту не впав ґуґл-рейтинг

00:00,
27 Лютого 2011
1779
Чого не слід робити, щоб у вашого сайту не впав ґуґл-рейтинг
Варто ще раз перечитати побажання Google до розробників сайтів і звірити з ними свою сторінку.

Зміни в пошуковому алгоритмі Google, спрямовані на боротьбу з копіпейстерами, контент-фермами та іншими паразитами на тілі інтернет-спільноти, можуть зачепити не лише ці категорії сайтів, але й цілком невинні сторінки. SEO-лихоманка, що охопила мережу в останні роки, підштовхнула багатьох розробників до маленьких хитрощів. Деякі з цих прийомів після останніх змін можуть бути розцінені ґуґлом як обман пошукової машини – із відповідними наслідками. Отже, поки зміни стосуються лише пошукових результатів у США й не дійшли до наших країв, варто ще раз зазирнути в «Поради для розробників сайтів» від ґуґлай пересвідчитись, чи немає чогось подібного на вашій сторінці.

 

- Не варто вдаватись до хитрощів, що начебто покращують рейтинг у пошукових системах.

 

 Змінюючи щось на сайті, запитайте себе: чи потрібно це користувачам? Чи робили б ви це, якби пошукових систем не існувало? Залучайте відвідувачів якісним оригінальним контентом, а не фокусами.

 

- Створюйте сторінки передусім для користувачів, а не для пошукових систем.

 

Не вводьте користувачів в оману, публікуючи один контент для читачів, інший – для пошукових систем: маскування (cloaking)погіршить рейтинг вашої сторінки. Не використовуйте прихованого тексту і прихованих посилань. Також категорично не рекомендується розміщувати на сайті ключові слова, які не стосуються його змісту та тематики. Якщо ваш сайт присвячений праву власності на землю, а ґуґл знаходить його за запитом «порно» та «віагра», незабаром рейтинг упаде нижче плінтуса.

 

- Будьте обережні з автоматичною переадресацією

 

Прихована переадресація, що автоматично перекидає користувача на іншу сторінку за допомогою Javascript, погіршує вашу ґуґл-карму.

 

- Не беріть участі у схемах обміну посиланнями, розроблених для підвищення рейтингу сайту.

 

 Не посилайтесь на сайти, з яких розсилається спам, або сайти з незаконним контентом. Не намагайтесь створити на інших сторінках штучні посилання на ваш сайт, які піднімуть рейтинг. Адже на рейтинг упливає кількість, якість і релевантність посилань. Не створюйте сторінки, однакові або майже однакові за змістом, призначені для перехресних посилань.

 

- Не використовуйте заборонені комп’ютерні програми для відправки інформації про сайт, перевірки його рейтингу тощо.

 

Google не рекомендує використовувати програмні продукти, що відправляють пошуковій системі автоматичні та програмні запити. Не слід використовувати вхідні сторінки (doorways), оптимізовані для окремих ключових слів, та інші шаблонні прийоми.

 

- Простежте, щоб на вашому сайті не було вірусів.

 

Знайшовши вірус, троян, програму для фішингу на вашому сайті, - незалежно від того, чи є це справа ваших рук, чи вам підклав свиню зловорожий хакер, - ґуґл миттєво опустить рейтинг сторінки.

 

Якщо ви покаялись і усунули всі чинники погіршення рейтингу зі свого сайту, але ґуґл не поспішає реагувати на виправлення, слід відправити заявку на переоцінку рейтингу. Ґуґл також пропонує повідомляти про сайти, які порушують ці правила.

 

Усі ці побажання до сайтів ґуґл висловлював віддавна, одначе творці клонованих сторінок, систем перехресних посилань, дешевого оптимізованого контенту та інших чорних та сірих схем накрутки рейтингу не поспішали на них реагувати. Тепер вони мають серйозний привід замислитись над перспективами свого бізнесу. «Розробники, які у своїй роботі намагаються виконувати ці рекомендації, істотно спрощують для користувачів взаємодію з системою, тому їхні сайти розташовуються у списках результатів пошуку вище, аніж сайти тих, хто марнує свій час на хитрощі», - нагадує ґуґл.  

 

«Медіаграмотність»

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду