Новий модний формат на телебаченні — шоу про соцмережі

00:00,
19 Травня 2011
1057

Новий модний формат на телебаченні — шоу про соцмережі

00:00,
19 Травня 2011
1057
Новий модний формат на телебаченні — шоу про соцмережі
«Не додавати модулі соцмедіа штучно, а базувати на них всю програму».

 

Американська телемережа CBS запустила нове ток-шоу під назвою What’s Trending. Програма побудована на темах, що на цей момент найінтенсивніше обговорюються в інтернеті. За словами ведучої Шири Лазар, мета шоу — створити відчуття живої розмови з величезною аудиторією по всьому світі та продемонструвати потужність соціальних медіа.

 

Два тижні тому дещо схожа програма, The Stream, стартувала з американськими ведучими на Al-Jazeera. Цей формат передбачає не висвітлення трендів в інтернеті загалом, а створення «веб-спільноти людей, яких об’єднуватиме «їхня» новинна програма». У такий спосіб катарська мережа намагається достукатися до якомога ширшої аудиторії та планує використовувати онлайн-активність своїх глядачів як дані фокус-груп, які впливатимуть на формування програмної політики.

 

Використання соцмереж є сильним інструментом оновлення форматів, водночас медіа муситимуть пам’ятати про обмеженість кола тем, які здобувають популярності серед інтернет-користувачів, інакше їм щомісяця доведеться висвітлювати свіжі чутки про новий iPhone та щотижня — життя та творчість Джастіна Бібера.   

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
tnooz.com
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2023 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду