Facebook запускає лівосторонню навігацію

00:00,
18 Серпня 2011
1198

Facebook запускає лівосторонню навігацію

00:00,
18 Серпня 2011
1198
Facebook запускає лівосторонню навігацію
Соціальна мережа Facebook почала запуск повноцінної лівосторонньої навігації на своєму сайті.  

Окрім більш зручної лівосторонньої навігації Facebook ввів декілька розділів - Favorites, Pages, Groups та Apps. У них буде розміщено посилання на відповідні сторінки – групи, в яких користувач бере участь, встановлені додатки, які ви «лайкнули». При наведенні курсору на кожен з цих пунктів зявлятиметься посилання More на весь список груп, сторінок або додатків.

 

Нова лівостороння навігація Facebook. Фото: Mashable.

 

За матеріалами Mashable

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2023 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду