Як The New York Times працює з соціальними медіа?

00:00,
21 Вересня 2011
943

Як The New York Times працює з соціальними медіа?

00:00,
21 Вересня 2011
943
Як The New York Times працює з соціальними медіа?
Елізабет Херон, редактор з соціальних медіа The New York Times, розповіла у інтерв’ю «Газеті.ru» про еволюцію видавничого бізнесу, відповіла на традиційне питання про кризу паперових видань та резюмувала принципи роботи редакції NYT, повідомивши: «Ми повністю відділили журналістику від бізнесу».

 

Про цитованість NYT. З того часу, як я працюю в редакції, ми повністю відділили журналістику від бізнесу. Тобто я просто не думаю про те, як збільшити кількість лінків на NYT у цьому напрямку працюють мої колеги, які зайняті розвитком безпосередньо бізнесу.

 

 

Про функції соціальних медіа. Для журналістів NYT це колосальна допомога у роботі, оскільки видавництво не завжди може прислати кореспондентів в гарячі точки. Слід визнати – грань між професійною та громадянською журналістикою останнім часом дуже розмивається.

 

 

Про те, як редакція NYT працює з соціальними медіа. Чоловік вісім [працюють з соціальними медіа MS]: я, співредактор, два старших редактори,  які працюють у сфері соціальних медіа, зокрема і інтерактивних, і команда розробників, котрі допомагають нам з наповненням сайту і соціальних медіа. Але насправді абсолютно всі журналісти так чи інакше працюють з соціальними медіа і розміщують там інформацію.

 

 

Про те, як NYT  заробляє на контенті. Ми не можемо розміщувати рекламу у Twitter та Facebook – однак за допомогою цих соцмереж ми намагаємось направити читачів на сайт nytimes.com – оскільки як раз за допомогою сайту ми і заробляємо гроші. Однак насправді ми повністю розділяємо бізнес і новини, і, оскільки я працюю якраз з новинами, я не думаю про те, яким чином це може приносити прибуток.

 

 

Про те, які інтернет-платформи оптимальні для розміщення контенту. По-перше, Тwitter. Це швидкий та оперативний ресурс, він найбільш підходить журналістам. У Тwitter можно слідкувати за подіями в режимі реального часу, і він цілком орієнтований на останні новини.

 

Facebook – зовсім інший тип платформи, розрахований більше на обговорення та розмірковування. Як правило, ми задаємо на нашій сторінці у Facebook якесь питання, яке стає темою для обговорення. У результаті ми отримуємо відповіді, однак при цьому FB не настільки оперативний і не розрахований на останні новини.

 

Крім того, ми дуже зацікавлені у читачах на Google+. Це нова соціальна мережа, однак вона дуже швидко розширює аудиторію, і там є функціональні додатки, які, наприклад, дозволяють розміщувати відео, ми як раз розраховуємо на поповнення сторінки у Google+ відеоконтентом.

 

 

Про іноваційні технології соціальних медіа, які NYT вважає справді корисними. Ми активно використовуємо TweetDeck [безкоштовний кросплатформовий додаток для роботи з соцмережами. Працює з Twitter, Facebook, YouTube, LinkedIn, Google Buzz, Forsquare – MS]. До того ж, поява смартфонів значно полегшило ситуацію – власник iPhone, iPad або іншого смартфону у будь-який час може зайти на наш сайт. Не кожен може дозволити собі комп’ютер, однак смартфон доступний будь-кому.

 

 

Наостанок традиційне питання про кризу паперових медіа. Взагалі-то у Америці паперові газети поки що являють собоу прекрасну платформу для розміщення реклами – це хороший бізнес. Тим не менш все більше і більше читачів віддають перевагу їх електронній версії – тому кінець друкованої журналістики не за горами.

 

Текст інтерв’ю з Елізабет Херон «Газета.ru»

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
MediaSapiens
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду