Олександр Лебедєв закрив власний фонд допомоги журналістам

00:00,
15 Листопада 2012
727

Олександр Лебедєв закрив власний фонд допомоги журналістам

00:00,
15 Листопада 2012
727
Олександр Лебедєв закрив власний фонд допомоги журналістам
Бізнесмен Лебедєв, власник The Independent та The London Evening Standard, закрив свій фонд підтримки журналістів The Journalism Foundation, пише Guardian.

Фонд The Journalism Foundation було створено у грудні 2011 року для допомоги «вільній та незалежній журналістиці» та для підтримки демократичних проектів і антикорупційних ініціатив.

У рамках фонду також планувалося створити щорічну журналістську премію, відкрити школу журналістики та розробити програму підтримки репортерів.

Головою фонду був Саймон Келнег (Simon Kelner), колишній головний редактор газети Лебедєва The Independent.

Основною причиною закриття фонду стали фінансові проблеми. Як відзначає Guardian, за рік родині Лебедєвих не вдалося розшукати додаткові джерела фінансування проекту. Представник родини Лебедєвих розповів Guardian, що фонд закривали «із величезним небажанням».

Медіамагнат Олександр Лебедє придбав збиткові газети  The Evening Standard та The Independent у 2009-2010 роках, зокрема остання коштувала йому символічний 1 фунт стерлінгів.

У Росії Лебедєву належать активи у сільськогосподарській, банківській, будівничій сферах, Національний резервний банк та холдинг «Новые медиа», що включає у себе опозиційне видання «Новая газета». Він також володіє пакетом акцій «Газпрому» та «Аерофлоту».

У серпні поточного року Лебедєв заявив Reuters про те, що має намір вийти з російського бізнесу, оскільки відчуває тиск з боку Кремля.

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Mediaweek
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду