Журналісти в якості експерименту пронесли у будівлю польського парламенту вибухівку

00:00,
9 Січня 2013
789

Журналісти в якості експерименту пронесли у будівлю польського парламенту вибухівку

00:00,
9 Січня 2013
789
Журналісти в якості експерименту пронесли у будівлю польського парламенту вибухівку
Журналіст польського каналу TVP1 провів експеримент для програми «Просто так», повідомляє РІА «Новости».

Кореспондент польського державного каналу TVP1 проніс у будівлю сейму майже готову бомбу – з метою продемонструвати ненадійність парламентської системи безпеки.

Експертимент проводився для програми «Просто так» у грудні, через декілька тижнів після арешту 45-річного співробітника Краківського аграрного університету, котрий підозрюється в організації теракту проти депутатів сейму. Як відзначає РІА «Новости», спецслужби стверджують, що для реалізації своїх планів він планував використати автомобіль з чотирма тоннами вибухівки. Після цих подій було оголошено про підвищення рівня безпеки у будівлі парламенту.

За даними інформагентства, кореспондент TVP1 законно придбав компоненти для бомби, після чого з майже готовою трикілограмовою бомбою у сумці, без пропуску, через бічний вхід, де не було охоронців, він зайшов до прибудови парламенту.

Після безперешкодного пронесення бомби до придудови журналіст увійшов до підвалу, з якого пройшов до зали засідань у головному будинку сейму. Крім цього, репортер із бомбою в сумці відвідав підземний паркінг – також без проблем. Наостанок журналісту TVP1 вдалося пройти на прес-конференцію екс-прем’єра, лідера Союзу демократичних лівих сил Лешека Міллера (Leszek Miller).

Спікер парламенту Єва Копач (Ewa Kopacz), до якої телеканал звернувся за коментарем щодо експерименту, відзначила, що останній демонструє легкість доступу до будівлі парламенту. «Це вражає і обурює», – відзначила вона.

У періодичному порушенні законів для проведення журналістського експерименту з метою привернути увагу до важливих суспільних проблем Великобританії зізнавався у 2012 році і голова Sky News Джон Райлі (John Ryley). В якості прикладу Райлі наводив, зокрема, придбання журналістом пістолету-кулемету Uzi, що проілюструвало з якою легкістю у країні можна придбати зброю. 

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Всі фото: TVP1.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду