«Інтерньюз-Нетворк» зазирає у майбутнє ЗМІ очима молоді

00:00,
13 Серпня 2012
1110

«Інтерньюз-Нетворк» зазирає у майбутнє ЗМІ очима молоді

00:00,
13 Серпня 2012
1110
«Інтерньюз-Нетворк» зазирає у майбутнє ЗМІ очима молоді
12 серпня, у Міжнародний день молоді, «Інтерньюз-Нетворк» відзначила своє 30-річчя і приєдналася до ООН та партнерів в усьому світі у святкуванні ролі молодих людей у медіаспільноті, повідомляється на сайті Internews.org.

«У рамках святкування 30-річчя «Інтерньюз», ми спробували зазирнути у майбутнє ЗМІ очима молоді. У Міжнародний день молоді, 12 серпня, ми приєдналися до ООН та партнерів в усьому світі у святкуванні ролі молодих людей в нашій спільноті. Наш цикл розповідей InternewsNext фокусується на молодих працівниках сфери медіа віком до 30 років», – йдеться у повідомленні «Інтерньюз-Нетворк».

Історії у рамках InternewsNext з’являються щотижня. Герої публікацій циклу – молоді журналісти, блогери, працівники сфери медіа, які намагаються через свою професійну діяльність вплинути на суспільство.

Про своє бачення розвитку медіа у найближчі 30 років «Інтерньюз» пропонує також розповідати у Twitter з хештегом #next30media.

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Internewsnext
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду