Google відкрила третю щорічну олімпіаду Google Science Fair

00:00,
1 Лютого 2013
1550

Google відкрила третю щорічну олімпіаду Google Science Fair

00:00,
1 Лютого 2013
1550
Google відкрила третю щорічну олімпіаду Google Science Fair
Компанія Google разом з партнерами CERN, The Lego Group, National Geographic і Scientific American відкрила третю щорічну олімпіаду Google Science Fair, повідомляється у Google Blog.

До участі у науковому онлайн-змаганні Google Science Fair запрошуються учні від 13 до 18 років, які готові представити свої оригінальні ідеї.

Як відзначає Google, за останні два роки тисячі студентів з більш ніж 90 країн представили дослідницькі проекти, спрямовані на вирішення складних проблем сучасності. Переможці минулих років вирішували такі питання, як рання діагностика раку молочної залози, покращення якості сприйняття музики для людей із втратою слуху і вивчення мікроскопічного життя у воді. Серед 15 фіналістів минулого року також був проект українських учнів.

Основні факти про цьогорічне змагання Google Science Fair:

– роботи приймаються 13-ма мовами;

– проекти приймаються до 11.59 PDT ( 21.59 за Києвом) 30 квітня 2013 року;

– у червні Google обере 90 регіональних фіналістів (30 з Північної, Південної і Центральної Америки, 30 – з Азіатсько-Тихоокеанського регіону і 30 – з Європи, Близького Сходу і Африки);

– з них судді оберуть 15, які потраплять у фінал олімпіади і 23 вересня 2013 року розробники проектів поїдуть до головного офісу компанії Google в Маунтін-В’ю, Каліфорнія;

– у фіналі журі обере переможців у кожній віковій категорії (13-14, 15-16, 17-18 років). Один проект отримає Головний приз.

Серед призів – грант на навчання від Google у розмірі $50 тис., поїздка на Галапагоські острови разом з журналом National Geographic, а також можливість отримати практику в компаніях CERN, Google або LEGO Group.

Журнал Scientific American предсавить нагороду «Наука в дії» у розмірі $50 тис., її отримає один спрямований на покращення життя людей проект, який торкається проблем суспільства, навколишнього середовища або здоров’я.

У 2013 році Google також представляє два нових призи. У серпні громадськість матиме можливість познайомитися з 15 фіналістами під час серії Відеозустрічей у прямому ефірі на Google+ і зможуть проголосувати за проект, який отримає приз Inspired Idea Award – премію глядацьких симпатій за проект, який має найбільшим потенціал, щоб змінити світ.

«Ми також розуміємо, що за кожним талановитим учнем часто стоїть талановитий вчитель і школа, яка його підтримує. Тому в цьому році ми надаємо грант у розмірі $10 тис. доларів США від Google і ексклюзивну Відеозустріч на Google+ з CERN для школи, де навчається володарь Головного приза», – відзначає Google.

Також буде проведено низку Відеозустрічей у прямому ефірі на Google+. Вони проходитимуть по понеділках, середах і п’ятницях, за участю відомих вчених, серед яких винахідник Дін Камен і дослідник океану Фаб’єн Кусто. 

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Google Science Fair
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду