В Україні видано перший посібник для церковних прес-служб

00:00,
11 Грудня 2012
1280

В Україні видано перший посібник для церковних прес-служб

00:00,
11 Грудня 2012
1280
В Україні видано перший посібник для церковних прес-служб
Релігійно-інформаційна Служба України (РІСУ) видала книгу «Церква і медіа. Сім кроків до порозуміння», яка буде корисною для церковних прес-служб та журналістів, котрі пишуть про релігію, повідомляється у пресс-релізі РІСУ.

«Більшість релігійних організацій та об’єднань мають свої прес-служби, але їм бракує професіоналізму чи просто розуміння того, що саме входить до їхніх обов’язків. Церкви мають що розповісти  про  своє  життя,  з  чим  звернутися  до суспільства, але вони не завжди це вміють. Саме тому Релігійно-інформаційна Служба України задумала написати цю книжку-посібник», – пояснює Тарас Антошевський, директор Релігійно-інформаційної Служби України.

У посібнику аналізується, зокрема, образ церкви у мас-медіа, а також розповідається про особливості роботи церковних прес-служб та про співпрацю з журналістами.

«Це – перша в Україні книга, автори та упорядники якої поставили за мету систематизувати  та  донести до українського читача те, що напрацьовано на тему «Церква і зв’язки з громадськістю». Вона цінна тим, що створена практиками» – відзначив директор Європейського інституту соціальних комунікацій Олександр Доброєр.

Автори книги поєднали теорію комунікацій та контекст діяльності церков в Україні. Робота над книгою розпочалася у 2008 році з серії тренінгів та майстер-класів для прес-служб різних конфесій і студентів навчальних закладів. Ініціативу РІСУ підтримав фонд Koch Foundation, який долучився до фінансування видання книги.  

«Одне  з  правил  доброго  письма  каже,  що варто писати лише ту книжку, яку б сам хотів прочитати. Це видання створене  саме  з  цієї  потреби.  Організовуючи  тренінги  для  церковних  прес-служб  і  журналістів,  ми  зрозуміли,  що  не існує  посібника  українською  мовою,  який можна рекомендувати як опорну літературу», – зауважують автори книги у вступному слові.

Книга видана українською мовою, видання розраховане на працівників церковних прес-служб, журналістів та студентів факультетів журналістики, які хочуть працювати  у  сфері  релігійної  інформації.

РІСУ – проект Інституту релігії і суспільства Українського католицького університету, інформаційно-аналітичний портал, який функціонує з 2001 року.

Автори видання «Церква і медіа. Сім кроків до порозуміння»: Світлана Бабинська, піар-менеджер часопису «Кана», Юлія Завадська, заступник головного редактора часопису CREDO, Мар’яна Карапінка, заступник директора РІСУ з питань розвитку та Олена Кулигіна, координатор тренінгових програм РІСУ.

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
РІСУ
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2022 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду