Визначено переможців конкурсу для ЗМІ «Відкрий для себе сучасну бібліотеку»

00:00,
29 Квітня 2013
1154

Визначено переможців конкурсу для ЗМІ «Відкрий для себе сучасну бібліотеку»

00:00,
29 Квітня 2013
1154
Визначено переможців конкурсу для ЗМІ «Відкрий для себе сучасну бібліотеку»
Програма «Бібліоміст» підбила підсумки конкурсу для ЗМІ «Відкрий для себе сучасну бібліотеку». Про це повідомляється на сайті проекту.

У категорії «Національне онлайн-видання» переміг матеріал Галини Шевченко, «ХайВей», у номінації «Національне друковане видання» – матеріал Івана Антипенко, газета «День», у номінації «Національне радіо» переможцем стала Ірина Стельмах, «Радіо Свобода».

У категорії «Регіональне онлайн-видання» перемогла стаття Сергія Балуцького, видання «Доба» (Тернопіль), «Регіональне друковане видання» – матеріал Анастасії Дзюбак, кіровоградське обласне видання «Нова газета», у номінації «Регіональне радіо» переміг Мар’ян Лазарук, Чернівецька ОДТРК, радіо «Буковина», «Регіональне телебачення» – Наталя Світлова, «34-й канал», Дніпропетровськ.

Головний приз конкурсу, участь у тренінгу BBC «Багатоплатформова етична журналістика» (травень 2013 року), отримала Наталя Світлова, журналіст «34-го каналу».

Журі конкурсу присудило також спеціальні призи Аліні Безуглій – за публікацію у блозі «Інформаційний Хмельницький» і Анастасії Кліщенко, Школа юних журналістів, освітня програма Молодіжної громадської організації «Сучасний формат», – за матеріал, опублікований у виданні «Репортер Житомира».

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Фото: Rex.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2022 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду