Instagram користуються 11 млн українців — дослідження

Instagram користуються 11 млн українців — дослідження

10:29,
27 Березня 2019
6382

Instagram користуються 11 млн українців — дослідження

10:29,
27 Березня 2019
6382
Instagram користуються 11 млн українців — дослідження
Instagram користуються 11 млн українців — дослідження
Автори:
Такі дані станом на березень 2019 року. У 2018 році кількість користувачів зросла на 50,7 %. Про це йдеться у дослідженні компанії PlusOne.

Як пишуть у дослідженні, кількість користувачів Instagram в Україні росте значно швидше, ніж у Facebook.

«Якщо темпи росту української аудиторії Instagram збережуться, вже до кінця 2019 року ця соцмережа в Україні впритул наблизиться за обсягами аудиторії до Facebook. За рівнем проникнення Instagram Україна перебуває на рівні таких країн як Франція та Німеччина, але зважаючи на темпи росту, вже в 2019 році Україна суттєво випередить їх», — пишуть аналітики.

Найбільше цією соціальною мережею користуються у Чернівцях та Києві. Якщо говорити про області, то у лідерах встановлення додатку: Київська, Одеська, Харківська, Дніпропетровська, Львівська.

Україна займає 10 місце у світі за кількістю жінок, які користуються Instagram. Це 58,27% від загальної кількості українських Instagram-користувачів. Що ж до вікової характеристики, то соціальною межею користуються українці від 13 років.

instagram-ukraine

інстаграм-україна

«Серед українців віком 18-24 роки 2,8 млн користуються Instagram, тобто 91,04 % від всіх жителів України в цій групі. У віковій групі 25-35 років 4 млн є Instagram-користувачів, тобто 54,29% від всіх жителів України в цій групі. Українців віком від 36 до 45 років, які користуються Instagram, – 1,8 млн, це 28,91 % від усього українського населення цього віку», — зазначають дослідники.

 інстаграм-україна

У дослідження не включено дані по окупованих територіях. Аналіз підготовлений на основі даних з рекламного кабінету Facebook, Google, Держстату, Factum Group, Digital 2019 reports from Hootsuite and We Are Social та Appannie.

Нагадаємо, раніше Instagram почав тестувати функцію вбудованих покупок.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
unsplash.com
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду