Нацрада знову відклала ухвалення регуляторного акту щодо прозорості медіавласності

Як пояснила MediaSapiens заступник голови Нацради Уляна Фещук, регулятор хоче включити до проекту низку пропозицій експертів Ради Європи, отриманих під час експертного семінару, присвяченого питанню прозорості медіавласності, що пройшов 17-18 листопада для співробітників апарату Нацради.

Нагадаємо, що 12 листопада Нацрада вже переносила на тиждень рішення щодо проекту регуляторного акту – щоб мати змогу врахувати в документі пропозиції, висловлені на другій міжнародній конференції «Впровадження ефективного механізму для прозорості медіа власності в Україні».

Як відомо, процедура ухвалення регуляторного акту передбачає винесення його проекту на громадське обговорення, яке триває місяць, після чого затвердження документу та його реєстрація в Міністерстві юстиції України.

Нагадаємо, 8 жовтня Нацрада затвердила склад робочої групи з питань прозорості власності засобів масової інформації, яка протягом місяця мала розробити порядок подання телерадіоорганізаціями і провайдерами програмної послуги інформації про їхню структуру власності. Цього вимагає ухвалений 3 вересня закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення прозорості власності засобів масової інформації, а також реалізації принципів державної політики в сфері телебачення і радіомовлення», який набув чинності 1 жовтня.

comments powered by Disqus