Роскомнагляд випадково закрив доступ до математичного форуму, намагаючись заблокувати Telegram

Digger

Роскомнагляд обмежив доступ до англомовного форуму з олімпіадної математики Art Of Problem Solving, намагаючись заблокувати месенджер Telegram.

Про це повідомляє сайт Digger.ru.

Першим на цю проблему звернув увагу один з користувачів форуму, пише видання.

Повідомляється, що при переході за посиланням artofproblemsolving.com відсутня інформація про блокування ресурсу, але його IP-адреса (45.56.124.84) ​​внесена до реєстру заборонених сайтів Роскомнагляду.

Цікаво, що причиною зазначене рішення Таганського суду Москви про блокування месенджера Telegram на території Росії, пишуть журналісти.

За даними Роскомсвободи, домен artofproblemsolving.com був внесений у реєстр ще 15 січня. Щомісячна аудиторія сайту Art of Problem Solving становить близько 1,7 млн ​​осіб.

Представники відомства поки не коментують ситуацію, пише Digger.ru.

Нагадаємо, раніше «Детектор Медіа» писав, що правозахисники звернулися в ООН через відключення інтернету під час протестів у РФ.

Окрім того, нещодавно одна зі структур російської ФБС отримала повноваження без посередників блокувати веб-портали. Тепер для блокування сайтів спецслужбам не потрібно звертатися ні до регулятора Роскомнагляду, ні в суди. Окрім ФСБ, таке право у Росії має ще дев’ять організацій.

comments powered by Disqus