У штаб-квартирі Mossack Fonseca в Панамі пройшли обшуки

У штаб-квартирі Mossack Fonseca в Панамі пройшли обшуки

09:37,
13 Квітня 2016
1816

У штаб-квартирі Mossack Fonseca в Панамі пройшли обшуки

09:37,
13 Квітня 2016
1816
У штаб-квартирі Mossack Fonseca в Панамі пройшли обшуки
У штаб-квартирі Mossack Fonseca в Панамі пройшли обшуки
Автори:
Поліція і співробітники відділу по боротьбі з організованою злочинністю Панами провели обшуки в штаб-квартирі юридичної компанії Mossack Fonseca, яка стала популярною в результаті «офшорного скандалу».

Як повідомляє Associated Press, правоохоронні органи шукали докази відмивання грошей і фінансування тероризму, передає BBC.

Метою обшуків були документи, пов'язані з опублікованими матеріалами, що розкривають причетність компанії до незаконної діяльності, заявили в Генеральній прокуратурі.

Раніше в розпорядженні найбільших світових ЗМІ опинилися мільйони документів, в яких вказується, що панамська компанія Mossack Fonseca допомагала клієнтам відмивати гроші, уникати санкцій і уникати сплати податків.

У документах згадуються 72 нинішніх або колишніх керівників держав, а також високопоставлені чиновники, бізнесмени та діячі культури.

Генеральна прокуратура Панами 5 квітня заявила про готовність почати розслідування випадків незаконного створення офшорних компаній, згаданих в «панамських документах».

Нагадуємо, що один із співзасновників панамської компанії Mossack Fonseca Рамон Фонсека заявив, що фірма стала жертвою злому, здійсненого ззовні. За його словами, Mossack Fonseca не порушувала жодних законів, усі її операції були легальними. Також Фонсека зазначив, що компанія ніколи нікому не допомагала в ухиленні від сплати податків або відмиванні грошей.

Коментуючи дані «Панамських документів», витяги з яких було опубліковано Міжнародним консорціумом журналістських розслідувань та світовими ЗМІ, Фонсека назвав їх «вирваними з контексту» та неправильно витлумаченими. 

Як писав MediaSapiens, cпівголовний редактор німецького видання Suddeutsche Zeitung, яке оприлюднило «панамські папери», не певен щодо походження документів, але вважає, що їх публікація була «в інтересах суспільства». Він наголосив, що Suddeutsche провела перехресну перевірку тисяч документів із інших джерел, чим відкинула будь-які сумніви у їх оригінальності.

The Atlantic
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2023 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду