Естонський банк закриває рахунок МІА «Россия Сегодня»

Естонський банк закриває рахунок МІА «Россия Сегодня»

09:52,
6 Листопада 2015
1303

Естонський банк закриває рахунок МІА «Россия Сегодня»

09:52,
6 Листопада 2015
1303
Естонський банк закриває рахунок МІА «Россия Сегодня»
Естонський банк закриває рахунок МІА «Россия Сегодня»
Автори:
Таллінський Бізнес Банк (Tallin Business Bank LTD.) прийняв рішення про припинення договору щодо розрахункового рахунку Міжнародного інформаційного агентства «Россия Сегодня» в Естонії.

Про це повідомляє «РИА Новости» з посиланням на повідомлення банку, що надійшло до агенції. 

Своє рішення банк мотивував тим, що генеральний директор агентства Дмитро Кисельов включений в санкційний список Євросоюзу.

«Банк має право в односторонньому порядку відмовитися від Договору у винятковому порядку на підстав закону, особливо якщо для продовження Договору є законна перешкода», - йдеться в заяві Tallin Business Bank LTD.

«Припиняємо з вами договір щодо розрахункового рахунку, після переведення грошових коштів, які на ньому знаходилися», — йдеться в документі.

Прес-служба «Росії сьогодні» висловила глибоку стурбованість у зв'язку з цим і повідомила, що вивчає можливість оскарження даного рішення.

Нагадуємо, що раніше в Британії закрили рахунок «Россия Сегодня».

Як писав MediaSapiens, cеред активів, заарештованих за кордоном за позовами колишніх акціонерів ЮКОСу, виявилися 7,5% акцій французької Euronews SA, які належать Всеросійській державній телевізійній і радіомовній компанії, що управляє однойменним телеканалом. На думку старшого директора з прав людини і демократії Інституту Мак-Кейна Девіда Кремера, арешт активів у справі ЮКОСа допоможе зупинити пропагандистську машину Кремля.

Також у червні Франція заарештувала рахунки представництва МІА «Россия Сегодня». А наприкінці серпня у Латвії відмовилися занести до реєстру підприємств латвійське представництво російського державного інформаційного агентства «Россия сегодня».

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
showleader.ru
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2023 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду