Відкривається ювілейний фестиваль «Прес-весна на Дніпрових схилах»

00:00,
20 Квітня 2012
1257

Відкривається ювілейний фестиваль «Прес-весна на Дніпрових схилах»

00:00,
20 Квітня 2012
1257
Відкривається ювілейний фестиваль «Прес-весна на Дніпрових схилах»
На десятий фестиваль-конкурс дитячо-юнацьких ЗМІ завітає багато закордонних учасників – делегації з восьми країн.

«Прес-весна на Дніпрових схилах» кожного року має свою тематику, у рамках якої виконуються конкурсні роботи. Цього року тема фестивалю була цілком передбачувана – «Молодь.Європа.Спорт». За словами координатору проекту Ольги Журової, більшість робіт були про здоровий спосіб життя, спорт, лідерство молоді, євроінтеграцію.

Всього 8 категорій робіт – Журналістська робота (текст), Літературний твір, Фоторепортаж, Радіорепортаж, Соціальний проект, Телефільм, Газета, Інтернет-журналістика. Надійшло близько 3000 робіт, з них 600 – у жанрі Журналістська робота. Сьогодні ввечері відбудеться церемонія нагородження лауреатів.

«Робіт надійшло багато, проте не можемо сказати, що  у порівнянні з минулими роками є якийсь ажіотаж,  говорить Ольга Журова− Чесно кажучи, ми сподівались, що оскільки це ювілейний конкурс, учасників все ж таки буде більше.  Однак приємним моментом цього року стала велика кількість закордонних учасників».

На фестиваль приїжджають делегації юних журналістів з різних країн – Італії, Франції, Росії, Білорусії, Молдови, Румунії, Палестини та Сербії.  Екскурсійну програму по Києву для гостей проведуть журналісти, співробітники інформаційно-творчого агентства «Юн-Прес».

Фестиваль триватиме три дні і передбачає ряд заходів: тренінги, інтерактивні ігри, журналістський марафон  впродовж дня команди юнкорів мають виготовити газету, чи невеликий радіо- або відео сюжет, в залежності від номінації, в якій вони беруть участь. 21-го квітня ввечері запланована зустріч з професійними журналістами, які свого часу відвідували курси «Юн-прес».

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
НСЖУ
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2022 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду